56 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Horné Ozorovce | 260 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s pozemkom o výmere 1967 m
260,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Tuchyňa | 475 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu - Tuchyňa Hľadáte pri
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Adamovské Kochanovce | 1,813 m²
Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 1813 m2. POZEMOK: N
79 €/m2 79 €/m2
Rodinný dom | 158 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozem
198,000 € 1253 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prašník | 1,542 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok - investičná príležitosť na výstav
85,000 € 55 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
Realitná kancelária Bosen group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2- izbový
700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 106 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 550 m² v obci Trenč
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Bratislavská | 103 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br
Cena dohodou
Rodinný dom | 110 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1956 m² v obci Adam
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 69.02 m²
BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc
Cena dohodou
Obchodné priestory | Lúčky | 58.32 m²
BOSEN Group pripravuje na predaj polyfunkčný priestor v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 69.21 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 128 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rodinného domu v obci Tre
280,000 € 2188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 650 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1509m2. POZEMOK: Výmera pozemku j
85 €/m2 85 €/m2
2 izbový byt | Lúčky | 66.93 m²
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 1,564 m²
Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v malebn
60 € 0 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného 4 izbového rodinného domu v Trenčín
310,000 € 2925 €/m²
2 izbový byt | Lúčky | 68.61 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 62.71 m²
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Piešťany | 1,544 m²
45,000 € 29 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici
172,900 € 2470 €/m²
Objekt pre obchod | 1,082 m²
Bosen Group Vám exluzívne ponúka na prenájom spevnenú plochu v obci Adamovské Kochanovce, len 8
1,082 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | 1,170 m²
1,170 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 103 m²
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.