966 inzerátov v ponuke
Komerčná zóna | Bočná | 2,917 m²
(263-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný investičný pozemok s vypracovanou štúdiou pre realizá
85 €/m2 85 €/m2
Rodinný dom | nad hrabinou | 133 m²
ID 616-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.
304,000 € 2286 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 0 m²
ID: 023-13-STSA 🌊 CHATA S VÝHĽADOM, AKÝ KÚPITE LEN RAZ ZA ŽIVOT – Bobrovník, Marina Liptov Pre
170,000 €
Rodinný dom | Zobor | 0 m²
Exkluzívne ponúkame Vám na predaj útulný zateplený 5-izbový poschodový dom v zastavanej lukrat
479,900 €
Rodinný dom | Tešmák | 0 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti mesta Šahy - Tešmák, ideálny na bývan
67,000 €
Rodinný dom | Zlatovce | 120 m²
281-12-MACHO Hľadáte bývanie v tichej a bezpečnej lokalite, no zároveň chcete mať všetko na do
329,000 € 2742 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 910 m²
615-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Zobor. Nachádza sa v spodnej časti Azalk
98,000 € 108 €/m²
Reštauračné priestory | Bočná | 180 m²
(262-15-MACHAa) Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb. Predáva sa plne funkčná pizzéria
216,000 € 1200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 1,046 m²
022-14-STSA Ponúkame na predaj slnečný, kompletne rovinatý pozemok v atraktívnej a vyhľadávanej
140,000 € 134 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 70 m²
213-13-JUF Ponúkame Vám na predaj krásnu murovanú zateplenú poschodovú chatu v obci Jelenec, le
164,900 € 2356 €/m²
Rodinný dom | jatov | 0 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom , nachádzajúci sa v tichej a príjemnej časti obce Jatov, okres N
95,000 €
Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 70 m²
203-12-JUF Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Lúčnica nad Žitavou, časť Vajka nad Žitavou, 25
93,900 € 1341 €/m²
Vinica, chmelnica | Čechynce | 411 m²
180-13-ERF Ponúkame vám na predaj podiel na vinici 411,75m2, t.j. 1/4 z celkovej výmery v ticho
6,990 € 17 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 1,270 m²
025-14-STR Optimálny pozemok pre váš dom a ovocnú záhradu so skvelou orientáciou. Realitná k
99 €/m2 99 €/m2
Orná pôda | Cabaj | 7,859 m²
112-14-VIG Exkluzívne!! Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu o rozlohe 7859 m2 obec Cabaj-Čápor čas
17,990 € 2 €/m²
2 izbový byt | 59.24 m²
019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s
190,000 € 3207 €/m²
Rekreačný pozemok | Sása | 2,836 m²
090-14-VLPE Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj krásny rovinatý pozemok vhodný n
24,000 € 8 €/m²
Rekreačný pozemok | Skliarovo | 1,748 m²
067-14-VLP Na predaj pozemok s malebným výhľadom pri Detve, v časti Skliarovo, situovaný na ok
47,200 € 27 €/m²
3 izbový byt | Veľký Krtíš | 0 m²
010-113-SASO Predaj 3-izbového bytu v meste Veľký Krtíš POSCHODIE: • 8. poschodie DISPOZÍCI
68,500 €
Skladový objekt | 0 m²
Ponúkame na predaj skladové priestory nachádzajúce sa v obci Tvrdošovce, okres Nové Zámky. Nehn
950,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 688 m²
012-14-EVBA Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Mostová. Pozemok sa nachádza v novo
1 €/m2 1 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 977 m²
013-14-EVBAa Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Čierny Brod. Pozemok sa nachádza n
1 €/m2 1 €/m2
Komerčná zóna | 4,221 m²
011-14-EVBA Ponúkame vám na predaj 2 pozemky v priemyselnej časti obci Čierny Brod .Pozemky sú
1 €/m2 1 €/m2
Rodinný dom | Žemberovce | 100 m²
041-12-DUJU Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, chalupu, vidiecky dom s ďalšou budovou (letná k
87,500 € 875 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.