22 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Ul. 29 augusta | 77.3 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný zariadený 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v mestsk
900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 55.56 m²
PREDAJ, 2 izbový byt, ul. Budovateľská, Stupava Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične rieš
187,000 € 3366 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou
297,000 € 2415 €/m²
2 izbový byt | Rovniankova | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2 izbový byt s loggiou v
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 84 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno
184,900 € 2201 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p
555,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 108 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v tichej časti v stabilizovanom území v
389,900 € 3610 €/m²
2 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno
163,900 € 4683 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²
Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r
645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nová | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno
305,000 € 1649 €/m²
Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo
645,000 € 3225 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²
Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter
298,500 € 2211 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok
179,900 € 2499 €/m²
Garáž | Dlhá | 18.8 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a
21,500 € 1144 €/m²
Rodinný dom | Jelšová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t
339,000 € 2260 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.
190,000 € 228 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 58 m²
Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa v tichej lokalite
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Okružná | 12 m²
Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státia so sklápateľným parkovacím stĺpkom v projekte ZIPAVA
40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Garáž | Marcheggská | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcej sa na Marcheggskej ulici v Stupave. Garáž sa nachádz
23,500 € 1306 €/m²
Administratívny objekt | Cementárenská | 492 m²
Ponúkame Vám na predaj kancelársko – skladovú budovu na Cementárenskej ul. v Stupave – areál Ce
750,000 € 1524 €/m²
Rodinný dom | Konvalinková 11 | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového domu s garážou v top lokalite na Kremenici v príje
314,900 € 2540 €/m²
2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh
182,900 € 3325 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.