AES GROUP s.r.o.

AES GROUP s.r.o.

Záhumenská 52 90031 Stupava Slovensko

AES GROUP s.r.o.

AES GROUP s.r.o

90031 Stupava Slovensko

AES GROUP s.r.o.

AES GROUP s.r.o. (22  inzerátov)

Záhumenská 52 90031 Stupava

22 inzerátov v ponuke

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, UL. 29 AUGUSTA, BRATISLAVA STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ul. 29 augusta | 77.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný zariadený 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v mestsk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 2 IZBOVÝ BYT, BUDOVATEĽSKÁ, STUPAVA

Reality Stupava

2 izbový byt | Budovateľská | 55.56 m²

PREDAJ, 2 izbový byt, ul. Budovateľská, Stupava Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične rieš

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 3366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 IZB. MEZONETOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU, CEMENTÁRENSKÁ Ul., STUPAVA

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

297,000 € 2415 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, ul. Rovniankova, BA-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2 izbový byt s loggiou v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom, ul. Dlhá, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Dlhá | 108 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v tichej časti v stabilizovanom území v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

389,900 € 3610 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt ul. Istrijská, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

163,900 € 4683 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, KANCELÁRSKY PRIESTOR, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Vysoká pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Nová | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

305,000 € 1649 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

PRENÁJOM, KALNCELÁRSKE PRIESTORY, MARIÁNSKA - STUPAVA

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa v tichej lokalite

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, PARKOVACIE STÁTIE, ZIPAVA, OKRUŽNÁ, STUPAVA

Reality Stupava

Garáž | Okružná | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státia so sklápateľným parkovacím stĺpkom v projekte ZIPAVA

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PREDAJ, Garáž, ul. Marcheggská, Stupava

Reality Stupava

Garáž | Marcheggská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcej sa na Marcheggskej ulici v Stupave. Garáž sa nachádz

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Stupava

23,500 € 1306 €/m²

PREDAJ, Kancelársko skladová budova s parkovaním, Stupava, výmera 492 m2

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárenská | 492 m²

Ponúkame Vám na predaj kancelársko – skladovú budovu na Cementárenskej ul. v Stupave – areál Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Stupava

750,000 € 1524 €/m²

PREDAJ, 4 izbový radový dom s garážou, Konvalinková ul. Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Konvalinková 11 | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového domu s garážou v top lokalite na Kremenici v príje

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

314,900 € 2540 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ, PREDAJ, 2 izbový byt s terasou a balkónom, ul. V. Šikulu, Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

182,900 € 3325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka