95 inzerátov v ponuke
Prevádzkový areál | 0 m²
NA PREDAJ – rozsiahly investičný areál po bývalej hydinárskej farme, obec Úbrež, okres Sobrance
1,644,635 €
Garáž | 13 m²
NA PREDAJ priestranné VONKAJŠIE PARKOVACIE MIESTO priamo pri bytovom dome na adrese NA HORE 12,
18,500 € 1423 €/m²
Reštaurácia | 255 m²
Na predaj multifunkčný objekt s letnou terasou – TOP lokalita pri OC Galéria Hľadáte nehnute
190,000 € 745 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Priestranný 2,5-izbový byt s loggiou na prenájom – Južná trieda, Košice (Juh) Ponúkame na dlho
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,284 m²
Štýlový 4-izbový rodinný dom / chalupa v horskom prostredí kúpeľnej obce Štós Ponúkame na pred
134,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | 698 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v atraktívnej lokalite – Kalv
599,000 € 1053 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 100 m²
NA PREDAJ – Rekreačná chata s pozemkom 5 árov v obľúbenej lokalite Bukovec pri Košiciach Hľadá
150,000 € 1500 €/m²
Garáž | 14.7 m²
NA PREDAJ priestranné PARKOVACIE MIESTO v garážovom a zároveň bytovom dome na adrese SVÄTEJ ROD
30,490 € 2074 €/m²
Priestor pre sklad | 3,251 m²
Ponuka prenájmu výrobných a skladovacích priestorov – Košice‑Juh So súhlasom majiteľa ponúkame
4.33 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 46.64 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom kancelárske priestory v podnikateľskom objekte v mestskej č
10 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 3,192 m²
NA PREDAJ veľkorysý rekreačný pozemok v lokalite Košice - Kavečany o výmere 3192 m². Ponúkame
88,000 € 28 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 9 m²
Prenájom kancelárie v centre Košíc – Rooseveltova ulica Ponúkame na prenájom útulnú kanceláriu
149 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šemša | 91.8 m²
**NOVOSTAVBA BYTU A 5-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE** Ponúkame na predaj útulný 3-izbový podkrovný
235,000 € 2179 €/m²
Rodinný dom | 1,041 m²
Ponúkame Vám na PREDAJ tehlový 5-izbový rodinný dom v obci Veľká Ida s úžitkovou plochou 140 m²
225,000 € 216 €/m²
Priestor pre výrobu | 150 m²
Výrobná a skladová hala - E Je výrobná a skladová hala rozdelená na 3 sekcií. Rozloha každej s
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,094 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci SLANEC o celkovej výmere 1094 m2. Obec sa nachádza v
45,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,849 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 vedľa seba ležiace pozemky pre rodinné domy nachád
170,000 € 60 €/m²
Rodinný dom | 593 m²
Ponúkame na predaj moderný bungalov – novostavba v obci Geča, Obecná ulica Ponúkame na predaj
385,000 € 649 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3‑izbový byt pražského typu v osobnom vlastníctve, n
229,000 € 3368 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3-izbový byt pražského typu v osobnom vlastníctve na
229,000 € 3368 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 35.39 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Floriánskej ulici v širšom centre Košíc. Kancelá
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 21.97 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Floriánskej ulici v širšom centre Košíc. Ka
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S rado
Cena dohodou
Vidiecky dom | 857 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, v malebnej obci Smolník. Dom sto
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.