1REALITNA.SK

Prvá realitná spoločnosť s. r. o.

Kremnická 3208 96001 Zvolen
Aktívne s potencionálnymi klientmi komunikujeme a vytvárame databázu, v ktorej sa nachádzajú záujemcovia o byty, domy, rekreačné nehnuteľnosti, chaty, ale aj podnikatelia a firmy.
Prečítať viac

29 inzerátov v ponuke

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU - 3 IZBOVÝ MEZONET

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Vratičova | 68 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 4559 €/m²

Novinka
Novinka

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 63 M2, TATRANSKÁ – BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská cesta | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3-izbový mezonet v novostavbe rodinného domu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vratičova | 68 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 4559 €/m²

Novinka
Novinka

Priemyselný areál (tri haly, recepcia, kancelária, garáže, logistika)

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 1,260 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva priemyselný areál vhodný na multifunkčné využitie so skvelou l

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

520,000 € 413 €/m²

Novinka
Novinka

JEDNOIZBOVÝ PREROBENÝ NA DVOJIZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

Podnikateľský objekt (3 haly, recepcia, kancelária, garáže, logistika)

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 1,260 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

520,000 € 413 €/m²

Novinka
Novinka

ČIASTOČNE PREROBENÝ RODINNÝ DOM, 156M2, MAJER

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Majerská cesta | 156 m²

Predávame čiastočne prerobený rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Banskej B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

208,000 € 1333 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN,84M2

Reality Zvolen

3 izbový byt | Rázusova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1905 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK NA SLIAČI, 861M2, SLNEČNICA

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 861 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva stavebný pozemok v obci Sliač v novom projekte Slnečnica. Jedn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

200,000 € 232 €/m²

Novinka
Novinka

LUXUSNE PREROBENÝ BYT, BANSKÁ BYSTRICA, 37M2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 37 m²

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

144,200 € 3897 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT 75M2, ZVOLEN ZÁPAD (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | Novozámocká | 75.17 m²

Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 1862 €/m²

RODINNÝ DOM V CENTRE KREMNICE

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

265,000 € 1656 €/m²

POSCHODOVÝ RODINNÝ DOM V PODKONICIACH, 300M2

Reality Podkonice

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Predstavujeme Vám priestranný poschodový rodinný dom v malebnej obci Podkonice. Vďaka svojej po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podkonice

289,000 € 963 €/m²

ČAROVNÁ CHALUPA, ĽUBIETOVÁ, 373 M2

Reality Ľubietová

Chalupa, rekreačný domček | Podlipa | 90 m²

Ponúkame vám na predaj útulnú chalúpku v krásnej a historicky významnej obci Ľubietová, ktorá j

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubietová

Cena dohodou

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BUNGALOV V KÚPEĽNÝCH DUDINCIACH

Reality Dudince

Rodinný dom | Poľná cesta | 60 m²

Predstavte si miesto, kde ráno začína pokojom, vôňou záhrady a večer končí oddychom na terase č

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dudince

179,000 € 2983 €/m²

NADŠTANDARDNE PREROBENÝ BYT, 64M2, ŽIAR NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Dr. Janskeho | 64 m²

Predávame krásny, veľkorysý 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom – na ulici Dr. Jánskeho

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,900 € 2014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ DREVODOM S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM, ĽUBIETOVÁ, POZEMOK 2781 M2

Reality Ľubietová

Rodinný dom | 626 | 320 m²

Radi by sme vám predstavili výnimočnú príležitosť bývať alebo rekreovať v pokojnom prostredí s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubietová

257,500 € 805 €/m²

TRADIČNÝ DOM V SRDCI TAJOVA, 893 M2, TAJOV

Reality Tajov

Rodinný dom | 55 | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 125-ročný tradičný tajovský dom postavený ešte v období Rakúsko-u

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tajov

189,000 € 2363 €/m²

RODINNÝ DOM NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV, PONIKY, 1157M2

Reality Poniky

Rodinný dom | Horná | 99 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu, nachádzajúci sa v poko

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

84,000 € 848 €/m²

KOMPLETNE PREROBENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BANSKÁ ŠTIAVNICA – KRIŽOVATKA, 64M2

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 64.26 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, veľkorysý 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lok

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

119,900 € 1866 €/m²

RODINNÝ DOM S POZEMKOM, DOLNÁ KOLÓNIA (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

Rodinný dom | Dolná kolónia | 83.4 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Zvolena hneď vedľa z

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

105,000 € 1259 €/m²

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ŽIAR NAD HRONOM, 36M2

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Vansovej | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt na vyhľadávanej ulici Vansovej v meste Žiar nad

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

83,500 € 2319 €/m²

3-IZBOVÝ BYT , 74 M2 BANSKÁ BYSTRICA (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka