112reality

112reality

Stredná 21 90028 Zálesie Slovensko
Náš klient je náš partner. Každý klient potrebuje individuálny a diskrétny prístup. Nerobíme pre masy, robíme pre ľudí čo hľadajú a ocenia našu pomoc. Sme menšia realitná kancelária a preto máme možnosť a záujem klienta počúvať. Snažíme sa ponúknuť najlepší variant pre to, čo potrebujete. Obhajujeme vaše záujmy, počúvame vaše potreby, šetríme Váš čas a peniaze. 112reality sú tu pre Vás, keď potrebujete pomôcť vyriešiť otázku bývania. Pomôžeme Vám pri predaji / kúpe / pri investičných nehnuteľnostiach alebo keď pri prenájme vašej nehnuteľností. Budeme radi keď sa na nás obrátite s dôverou. Vaše 112reality

We defend your interests, save you time and money. 112reality are there for you when you need help to solve the issue of housing. We help our clients in the sale / purchase / investment in real estate or when the lease. We will be glad if you contact us with confidence. Your 112reality
Prečítať viac

30 inzerátov v ponuke

Luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Dunaj, Staré mesto, novostavba VYDRICA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 117 m²

Ponúkame na prenájom luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Duna

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM veľký svetlý 1 izbový zariadený izbový byt so samostatnou kuchyňou, parkovanie, Bratislava IV, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Úžitková pl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EUROVEA TOWER, klimatizovaný 2 izbový byt na 36.poschodí, s recepciou 24/7, parkovaním aj pivnicou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50 m²

Exkluzívna ponuka pre Vás na prenájom 2 izbový byt v prvom slovenskom mrakodrape EUROVEA TOWER

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 5 izbový rodinný dom, 3 kúpeľne, záhrada pri OC VIVO, Nové mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovojtešská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom s podpivničením. Veľa domu je 1 park

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 3 izbový byt, 2X veľké garážové miesta, pivnica, EUROVEA II, Staré Mesto, Pribinova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový byt 3 izbový byt v lokalite Bratislava-Staré Mesto, Pribino

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 6 izbový rodinný dom na KOLIBE so záhradou, pivnica, garáž, ideálny pre rodinu s deťmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame na prenájom 6 izbový rodinný dom na Kolibe, ideálny pre kľudné bývanie rodiny s deťmi.

Publikované: 13.03.2014 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,299 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novostavba DÚBRAVIA, 3 izbový byt s loggiou, parkovaním, Bratislava IV, Dúbravka, 5minút od BIS

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Trhová | 95 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v novostavbe DÚBRAVIA. Nachádza sa v lokalite Bratislava - Dú

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký klimatizovaný 5 izbový byt 145m2, 2X garážové státie, Bratislava III, Nové mesto, Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 4 izbový byt s 2 parkovacími státiami, Bratislava IV, Lamač, len 10 minút od BIS a 12 minút od WV

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový priestranný byt s garážou v tichej lokalite Bratislava-Lamač

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4348 €/m²

Investičná príležitosť za skvelú cenu, veľký dom priamo pri Bratislavskom hrade, BA I, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 270 m²

Ponúkame Vám rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalite Bratislavy p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

875,000 € 3241 €/m²

Klimatizovaný managersky 3 izbový byt v novostavbe CITY PARK, Braislava II, Ružinov, s parkovaním a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 105 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 -izbový byt modernej novostavbe CITY PARK, lokalita je ideálna p

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s klimatizáciou v rodinnom dome, Bratislava III, Nové mesto, lokalita Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Júnová | 307 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s klimatizáciou na 2. a 3.poschodí veľkého domu. Lok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,199 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok 506m2 v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo, všetky IS

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²

Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

190,000 € 375 €/m²

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom, parkovanie, Bratislava IV, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 76 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom v lokalite Brat

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garážové státie na -1.p.p. , novostavba III. Veže, recepcia 24/7, Bratislava III, Nové Mesto, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie v lokalite kde miesto na parkovanie skoro nenájdete Brat

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

28,000 € 1750 €/m²

Klimatizovaný 5 izbový rodinný dom , 3 kúpeľňe, hneď pri obchodnom centre VIVO, BA III, Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovojtešská | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom so samostatnou garážou pre jedno aut

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj veľký rodinný dom so záhradou a súkromím, Bratislava III, Nové mesto pri jazere KUCHAJDA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 250 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký rodinný dom so záhradou a súkromím. Nachádza v po

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 3396 €/m²

Klimatizovaný 4 izbový moderný dom, garáž, 2 kúpeľne, BA III, novostaba v blízkosti prírody

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Rubínová | 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom kvalitná tehlová novostavba 4-izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami a 2 WC,

Publikované: 27.01.2016 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký 4 izbový byt s veľkou terasou, 2 X garážové státie, 2X pivnica, BA IV, Karlova Ves, len 10 minút BIS

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Karloveská | 141 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou v lokalite Bratislava

Publikované: 01.08.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,499 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom jedno garážové státie v novostavbe SKY PARK, Bratislava I, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Továrenská | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedno garážové státie v novostavbe SKYPARK v lokalite Bratislava I, St

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

140 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ZĽAVA na samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom s dvojgarážou, komplet podpivničený, pozemok 573m2, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 210 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

303,000 € 1443 €/m²

INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

Veľký 5 izbový byt s 2 balkónmi, parkovaním, BA III, Nové mesto, pri OC VIVO a jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ulica Byt sa

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²