30 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | Floriánska | 117 m²
Ponúkame na prenájom luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Duna
2,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Úžitková pl
505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pribinova | 50 m²
Exkluzívna ponuka pre Vás na prenájom 2 izbový byt v prvom slovenskom mrakodrape EUROVEA TOWER
1,650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Svätovojtešská | 150 m²
Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom s podpivničením. Veľa domu je 1 park
1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pribinova | 102 m²
Ponúkame Vám na prenájom úplne nový byt 3 izbový byt v lokalite Bratislava-Staré Mesto, Pribino
1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²
Ponúkame na prenájom 6 izbový rodinný dom na Kolibe, ideálny pre kľudné bývanie rodiny s deťmi.
2,299 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trhová | 95 m²
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v novostavbe DÚBRAVIA. Nachádza sa v lokalite Bratislava - Dú
1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul
1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²
Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový priestranný byt s garážou v tichej lokalite Bratislava-Lamač
950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt
275,000 € 4348 €/m²
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame Vám rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalite Bratislavy p
875,000 € 3241 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 105 m²
Ponúkame na prenájom moderný 3 -izbový byt modernej novostavbe CITY PARK, lokalita je ideálna p
1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Júnová | 307 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s klimatizáciou na 2. a 3.poschodí veľkého domu. Lok
3,199 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²
Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz
190,000 € 375 €/m²
3 izbový byt | Matejkova | 76 m²
Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom v lokalite Brat
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garáž | Bajkalská | 16 m²
Ponúkame Vám na predaj garážové státie v lokalite kde miesto na parkovanie skoro nenájdete Brat
28,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Svätovojtešská | 300 m²
Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom so samostatnou garážou pre jedno aut
1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zátišie | 250 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký rodinný dom so záhradou a súkromím. Nachádza v po
849,000 € 3396 €/m²
Rodinný dom | Rubínová | 155 m²
Ponúkame Vám na prenájom kvalitná tehlová novostavba 4-izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami a 2 WC,
1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Karloveská | 141 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou v lokalite Bratislava
2,499 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garáž | Továrenská | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom jedno garážové státie v novostavbe SKYPARK v lokalite Bratislava I, St
140 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Trnavská | 210 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob
303,000 € 1443 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 42 m²
SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón
225,000 € 13 €/m²
5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ulica Byt sa
1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.