Dva prepojené nebytové priestory s recepciou/čakárňou na prenájom, Bazová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bazová | 46 m²

Na Bazovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 46 m2. Priestor

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom podnikateľského priestoru – 140 m² – Nádvorie Európy, Komárno

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nám. gen. Klapku | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny podnikateľský priestor s výmerou 140 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Lukratívne nebytové priestory 475 m2, cena s 13 park.miestami, celé prízemie

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | Narcisová | 475 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ nebytové priestory v novostavbe na Narcisovej ulici – TERASA.

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na predaj Košice-Západ

950,000 € 2000 €/m²

NA PRENÁJOM 24m² kancelársky/obchodný priestor v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Krajinská | 24 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom priestranný obchodný alebo kancelársky p

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

380 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenajmeme skladovú halu v Bratislave na Magnetovej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 960 m²

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave Nové Mesto na Magnetovej ulici. Sklad sa nachádza v u

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.37 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave na Račianskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 454 m²

Prenajmeme Skladovú halu v Bratislave Nové Mesto na Račianskej ulici. Nachádza sa v oplotenom a

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové a výrobné priestory Oravský Podzámok - Široká

Reality Oravský Podzámok

Priestor pre sklad | 3,626 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové a výrobné priestory v Oravskom Podzámku – časť Široká,

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Oravský Podzámok

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom obchodný priestor / kancelárie v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a variabilný komerčný priestor s rozlohou 85 m², ideálny na po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 28 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s rozlohou 28 m², ideálny pre podnikanie v oblasti služi

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRIESTOR PRE REŠTAURÁCIU V NUPPU | 216,81 m² + TERASA 45,73 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hraničná | 216.81 m²

Jedinečná gastro príležitosť v NUPPU: Buďte prvou a jedinou reštauráciou v štvrti! Hľadáte vý

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

453,350 € 2091 €/m²

Rohová kancelária na Ružinovskej radiále - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 23.7 m²

Ponúkame na prenájom bezpečný, priestranný a presvetlený rohový kancelársky priestor situovaný

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

225 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 kancelárie s kuchynkou, sociálnym zariadením a archívom blízko centra - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 80.08 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a presvetlený kancelársky priestor - 2 samostatné kancelárie

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

724.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom nebytového priestoru pri nemocnici na Antolskej + 3 parkovacie miesta

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Antolská | 93 m²

Ponúkame na prenájom svetlý nebytový priestor v polyfunkčnom objekte na Antolskej ulici 4 v Pet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

930 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Atraktívny nebytový priestor s garážou v srdci Ružinova – Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 48 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy, na Záhradní

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 2813 €/m²

Jedinečná palacinkáreň a kaviareň Julyard v srdci Piešťan - odstúpenie zabehnutej prevádzky

Reality Piešťany

Reštauračné priestory | nám. Slobody | 108 m²

Miesto, kde sa vôňa čerstvo upečených palaciniek mieša s úsmevmi hostí, hľadá svojho nového maj

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na predaj Piešťany

50,000 € 463 €/m²

Šikovný obchodný priestor - prízemie - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 16.33 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý, presklený obchodný priestor blizko centra a trhoviska na M

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

195 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľkorysý priestor s možnosťou variabilného využitia - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 241.5 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysé a svetlé priestory situované priamo na prízemí polyfunkčného cen

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,691 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Centrum Trebišova, 3 podlažia 2 vstupy, silný investičný potenciál

Reality Trebišov

Obchodné priestory | M.R. Štefánika | 158.45 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré len stoja. A potom sú také, ktoré pracujú pre vás. V centre mesta Treb

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

240,000 € 1515 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 170 m² v Nitre – ideálne pri autobusovej stanici

Reality Nitra

Obchodné priestory | Nitra | 170 m²

Hľadáte výhodnú lokalitu pre svoju predajňu, showroom alebo malú výrobu? Tento priestranný obch

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom | kancelársky priestor | Toska- ZN | 150m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Súvoz | 150 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na prenájom administratívny celok na celom 2. posch

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívny obchodný priestor, 65m2, Dunajská, Košice.

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Dunajská | 65 m²

Na prenájom klimatizovaný a reprezentatívny priestor pre Vaše úspešné podnikanie, nachádzajúci

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

31 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Súvoz | 150 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený admini

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom | kancelársky priestor | Toska- TN | 75m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín