Obchodný priestor 253 m² na prenájom - Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Obchodné priestory | Vojtaššákova | 253 m²

Ak hľadáte reprezentatívny priestor pre svoje podnikanie na Orave, ktorý spája výbornú dostupno

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Tvrdošín

850 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV PRÍZEMIE Žilina BULVÁR

Reality Žilina

Obchodné priestory | 90 m²

TUrealiti ponúka. Prenájom obchodných priestorov – TOP lokalita Bulvár (ul. A. Bernoláka), Žili

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,000 €/m2/mesiac 22 €/m2/mesiac

Obchodný a skladovací priestor, priestor pre fitness, či reštauráciu v obci Rabča

Reality Rabča

Obchodné priestory | Hlavná | 400 m²

Budova (bývalá pekáreň) situovaná popri frekventovanej hlavnej ceste v obci Rabča so skvelým pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Priestory na prenájom Rabča

5.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ-PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV 1.POSCHODIE Žilina BULVÁR

Reality Žilina

Obchodné priestory | 190 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenajmeme obchodný priestor s výkladom v Bratislave V. Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Holíčska | 325 m²

Prenajmeme obchodný priestor s výkladom v Bratislave V. Petržalke. Priestor sa nachádza na tera

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,275 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM-OBCHODNÝ PRIESTOR S VÝKLADOM,STARÉ MESTO,POŠTOVÁ ULICA,196m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 196 m²

TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom v lukratívnej časti Starého Mesta. Pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

PREDAJ Areál s výrobnou halou a zázemím v Dubnici nad Váhom (Nádražná)

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre sklad | Nádražná | 2,900 m²

Výrobná firma z dôvodu sťahovania predáva svoju výrobnú halu aj so zázemím priamo v priemyselne

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Logistické / skladové priestory Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Priestor pre sklad | 201,263 m²

Logistické / skladové priestory na prenájom - Sládkovičovo Strategická poloha pre logistické a

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Sládkovičovo

Cena dohodou

člen NARKS

Logistické / skladové priestory Bratislava D2

Reality Lozorno

Priestor pre sklad | 8,280 m²

Bratislava D2 park sa nachádza približne 20 minút severozápadne od Bratislavy, pri výjazde na L

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lozorno

Cena dohodou

člen NARKS

Logistické / skladové priestory Senec

Reality Senec

Priestor pre sklad | 19,687 m²

Logistické priestory na prenájom - Senec Základné informácie: 24 km od centra Bratislavy Letisk

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Senec

Cena dohodou

člen NARKS

Logistické / skladové priestory Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | 22,300 m²

Logistické / skladové priestory na prenájom Základné informácie: Skladový štandard triedy A+

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM PRIESTORU 70M2 PRE POHYB, WORKSHOPY A OSOBNÝ ROZVOJ TRENČÍN

Reality Trenčín

Obchodné priestory | 70 m²

TUreality ponúka na prenájom zdieľanie 70m2 príjemného nebytového priestoru v štúdiu New You na

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Showroom s výkladom otočeným do ulice, parkovanie, prenájom, Šancová

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Šancová 11 | 190.43 m²

Obchodný priestor otočený do ulice na prenájom na Šancovej ulici v polyfunkčnom objekte PREMÍER

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné klimatizované kancelárie s parkovaním – len 10 minút od centra

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 30 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa na 1. a 2. poschodí ad

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor H.01.R v projekte Bory Nádvorie

Reality Bratislava-Lamač

Obchodné priestory | Hany Ponickej | 102.52 m²

Etapa Bory Nádvorie prinesie nové obchodné priestory v rámci rezidenčnej budovy, ktorá rozšíri

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

290,040 € 2829 €/m²

Obchodný priestor č. B1.1 v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Zdenky Schelingovej | 87.23 m²

Obchodný priestor je situovaný v plne zabývanej a dokončenej etape modernej štvrte Bory – Bory

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

240,755 € 2760 €/m²

Obchodný priestor č. A2.2 v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Michala Bučiča | 118.47 m²

Priestranný obchodný priestor sa nachádza v dokončenej a plne obývanej etape Bory Nový Dvor. Je

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

326,997 € 2760 €/m²

Obchodný priestor č. B2.2 v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Michala Bučiča | 155.96 m²

Priestranný obchodný priestor sa nachádza v dokončenej a plne obývanej etape modernej štvrte Bo

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

430,450 € 2760 €/m²

Na prenájom: nebytové priestory v obci Iža (okres Komárno)

Reality Iža

Obchodné priestory | Nezadaná | 60 m²

PRENÁJOM Nebytové priestory v obci Iža (okres Komárno) Cena: 7 € s DPH / m² / mesiac Ponúkam

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Iža

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM | moderné kancelárske priestory | Langsfeldova - Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Langsfeldova | 320 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné administratívne priestory, ktoré kombinujú štýlový dizajn s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Priestory na prenájom Martin

1,920 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Premiére - Šancová ulica - obchodný priestor na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Šancová | 190.43 m²

Ponúkame na prenájom nebytový obchodný priestor na prízemí na Šancovej ulici v objekte Premiére

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom – Výnimočný priestor v centre mesta s prístupom z dvoch ulíc!

Reality Prešov

Iný priestor | Hlavná | 115 m²

Prenájom – Výnimočný priestor v centre mesta s prístupom z dvoch ulíc! Ponúkame na prenájom pri

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

City Gate - obchodný priestor na Gorkého na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Nám. SNP | 74.8 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor na začiatku Gorkého ulice od Nám. SNP v objekte City Gat