Priestranná kancelária : 42 m2 - v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | CENTRUM | 31 m²

Ponúkame na prenájom priestrané kancelárske priestory, v centre mesta, situované na 2. poschodí

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

588 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v Martine

Reality Martin

Obchodné priestory | Košútska | 45 m²

Beplan reality ponúka na prenájom kancelárske priestory rôznych rozmerov na 3. poschodí s výťa

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Martin

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory - 390 m2, vo frekventovanom OC na Furči

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Obchodné priestory | TLS | 390 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory, v obchodnom centre, s celkovou výmerou : 390 m2. Pries

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

3,900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skladovacie priestory 632 m2 v podnikateľskom areáli

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | K A | 632 m²

Ponúkame na prenájom upravené, skladovacie priestory s výmerou : 632 m2. V interiéri je vstav

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

2,527 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory : 73,5 m2, v širšom centre mesta

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Južná trieda | 74 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný kancelársky priestor, v podnikateľs

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rekonštruované obchodné priestory 78 m2 v OC na Terase

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | Trieda SNP | 78 m²

Ponúkame na prenájom rekonštruované priestory - s celkovou výmerou : 78 m2, vo frekventovanom O

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

780 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na predaj v Senci

Reality Senec

Obchodné priestory | Mäsiarska | 200 m²

FinMan Reality Vám ponúkajú priestory na predaj pre vykonávanie podnikateľskej činnosti, prípad

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Senec

515,000 € 2575 €/m²

/ Podnikanie v Trnve v nových priestoroch /

Reality Trnava

Obchodné priestory | Andreja Žarnova | 50 m²

REALL INVEST predstavuje na prenájom moderný 50 m² priestor v novostavbe na ulici Andreja Žarno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

990 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Moderný logistický priestor na prenájom – City Logistix Turbínová

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Turbínová | 988 m²

Ponúkame na prenájom variabilný skladový a administratívny priestor v strategickej lokalite šir

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8,996 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre sklad | Turbínová | 988 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

8,996 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory na Flexifloor v BBC1, 5.posch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40.75 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 40,75 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Administratívne priestory - 6 prepojených kancelárií

Reality Bratislava-Nové Mesto