Moderný rodinný dom s galériou a krásnou záhradou – Hviezdoslavov, časť Záhrady

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174.84 m²

Samaria Real Vám ponúka na predaj kvalitne postavený nízko podlažný rodinný dom s galériou a g

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

375,000 € 2145 €/m²

3i byt, 68 m2 + 153 m2 predzáhradka – Hviezdoslavov: ZARIADENÁ NOVOSTAVBA A VLASTNÉ PARKOVANIE

Reality Hviezdoslavov

3 izbový byt | Hviezdna ulica | 68 m²

na PREDAJ pripravený 3i príjemný byt s predzáhradkou a vlastným parkovaním = bývanie v pokojnej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

279,972 € 4117 €/m²

Hľadám samostatne stojaci rodinný dom / holodom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Senecká cesta | 0 m²

Pre konkrétnu klientku hľadáme samostatne stojaci rodinný dom. Ideálne v štádiu holodom. V o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Hviezdoslavov

300,000 €

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 2-izb. loft s veľkou strešnou terasou – Hviezdoslavov, Mesačná ulica

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 70 m²

Ponúkame na predaj moderný, dizajnovo zariadený loftový byt v projekte Hviezdne bývanie v obci

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

290,000 € 4143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nestor Capital-Rodinný dom s veľkým pozemkom 792 m² – ideálny základ pre vaše budúce bývanie

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Ulica pri hájovni | 50 m²

Predstavte si miesto, kde už dnes môžete bývať, a zároveň máte otvorený priestor vytvoriť si do

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

200,000 € 4000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pred Kolaudáciou! Bývanie, ktoré spája eleganciu a trvácnu hodnotu, 4 izbový rodinný dom na rozľahlom pozemku.

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Čerešňarka | 142.41 m²

Predstavujeme tento moderný bungalov s čistými líniami, ktorý je navrhnutý tak, aby spájal nadč

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

389,990 € 2739 €/m²

Nadštandardný rodinný dom v štandarde po kolaudácii! Bývajte už toto leto.

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 148 m²

Projekt MINIMAterra prináša, do Hviezdoslavova moderné a premyslené bývanie pre tých, čo hľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

433,000 € 2926 €/m²

REZERVOVANÝ !!!! Predaj 5 ročný, 4i bungalov, Hviezdoslavov, okr. Dunajská Streda

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Prašná ulica | 125 m²

Ponúkame na predaj 5 ročnú / kolaudácia 2020/novostavbu 4 i rodinného domu (bungalov), ktorý sa

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

349,000 € 2792 €/m²

4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM - Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Štýlový mezonetový dom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Mätová | 119 m²

DUALITY REAL Vám ponúka v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV REZIDENCIE na predaj štýlový 4 izbový pr

Publikované: 03.03.2020 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,999 € 1933 €/m²

RODINNÝ DOM

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Mätová ulica | 113 m²

DUALITY REAL Vám ponúka v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV REZIDENCIE na predaj moderný 4-izbový rod

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

350,000 € 3097 €/m²

Rodinný dom Exclusive

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Mätová ulica | 135 m²

DUALITY REAL Vám ponúka v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV REZIDENCIE na predaj moderný 5-izbový rod

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

400,000 € 2963 €/m²

PREDAJ - Hviezdoslavov, pozemky s právoplatným územným rozhodnutím

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska ulica | 11,839 m²

PREDAJ - pozemky s právoplatným územným rozhodnutím - obec HVIEZDOSLAVOV Ponúkame na predaj v

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

2-izbový byt v štandarde v nízkoenergetickej bytovke v Rezidencii Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Senecká cesta | 58.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe polyfunkčného domu Rezidencia Hviezdosl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

189,900 € 3257 €/m²

Hviezdoslavov - Jedinečný dom pre náročných len 15 min od Bratislavy

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Moderne riešená 5 izbová novostavba, len 15minút autom do centra Bratislavy, s podlahovou ploch

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Exkluzívne na prenájom nadštandardný 2 izb. byt s balkónom

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 45 m²

Na PRENÁJOM nadštandardný 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a vlastným vykurovaním. Ponúkame

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Hviezdoslavov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom s priestranným pozemkom na priamy predaj v centre obce Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Parková | 0 m²

Rodinný dom, k.ú. Hviezdoslavov Dom je prízemný. Nachádza sa v bežnej zástavbe rodinných domov

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

270,000 €

DIRECTREAL|Predaj ornej pôdy vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Orná pôda | ............. | 25,000 m²

Directreal Live - Predám ornú pôdu o výmere 25000m2 (cca 160x160m) v tesnom kontakte zastavane

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

40 €/m2 40 €/m2

ASTER Predaj: 4i byt - časť minibytovky, 91m2, Záhrada 180m2, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

4 izbový byt | 90 m²

ASTER Reality ponúka na predaj byty v rodinnom dome s 4 bytmi. Byty sa nachádzajú v kľudnej lo

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

219,990 € 2111 €/m²

HF&HD| PREDAJ - NOVOSTAVBA 4-izbový mezonetový rodinný dom na Mätovej ulici vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Mätová ulica | 117 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 4-izbový, rodinný dom v novo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

319,900 € 2734 €/m²

BOSEN | Nová plechová garáž, elektrické ovládanie, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Garáž | Rumančeková | 15 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj novú plechovú garáž vo Hviezdoslavove, (lokalita Rumančeková u

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hviezdoslavov

18,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom - Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Parková | 61 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s priestran

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

270,000 € 4426 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 IZB Rodinný dvojdom so záhradkou a vlastným parkovaním

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový RD v dvojdome, časť Lehnice (lokalita Kolónia- k dost

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

194,990 € 2273 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie