MODERNÉ BÝVANIE 4-izb. byt v dvojdome so záhradou – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

4 izbový byt | 89.77 m²

MODERNÉ BÝVANIE V SÚKROMÍ: 4-izb. byt v dvojdome so záhradou – Hviezdoslavov. Ponúkame Vám ex

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

235,000 € 2618 €/m²

Bývanie bez hraníc-4-izbový rodinný bungalov, kde susedia sú prežitok! Exkluzívny prístup k domu bez ďalšej výstavby za domom!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 122 m²

Nie každý deň sa objaví príležitosť, ktorá spája moderný dizajn, veľkorysý pozemok a súkromie v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

339,000 € 2779 €/m²

MIMORIADNA PONUKA - 5- IZBOVÝ SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174 m²

Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj tehlový rodinný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

310,000 € 1782 €/m²

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

310,000 € 1782 €/m²

PPOZEMOK HVIEZDOSLAVOV

Reality Hviezdoslavov

Komerčná zóna | Ulica pri hájovni | 7,866 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe7866 m2 /šírka 63 m/. Pozemok sa nachádza v obc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

33 €/m2 33 €/m2

člen NARKS

HF&HD| PREDAJ - NOVOSTAVBA 4-izb. rodinný dom Jesenná ulica, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Jarná ulica | 110 m²

Exkluzívne Vám ponúkame samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Hviezdoslavov na Jesenne

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

340,000 € 3091 €/m²

HF&HD| PRENÁJOM 3 - izbový byt vo výbornej lokalite v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

3 izbový byt | Hviezdna ulica | 65 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na prenájom šikovný 3 izbový byt s parkovacím miestom v ob

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Hviezdoslavov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáj pozemky vo Hviezdoslavove rôzne rozmery

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Predaj. 6ks stavebných pozemkov vo Hviezdoslavove od 591m2,635m2,750m2,808m2,845m2

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

125,000 €

Znížená cena do 30.06.2026 - Resido Concept Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Kvetná 19 | 105.34 m²

Znížená cena do 30.06.2026 - Resido Concept Vám ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový ro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

379,900 € 3606 €/m²

Moderný mezonetový dom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Záhradná | 95 m²

DUALITY REAL Vám ponúka v projekte SUN GARDENS HVIEZDOSLAVOV na predaj moderné 3 a 4 izbové r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

230,000 € 2421 €/m²

Na predaj dvojgeneračný 5 izbový rodinný dom v Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Stredná | 180 m²

Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v centre obce Hviezdoslavov. Výstavba a realiz

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

435,000 € 2417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie