PLUS REALITY | Obchodný priestor v Dunajskej Strede – Kukučínova ulica na predaj!

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Kukucínova | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 61 m², nachádz

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

95,000 € 1803 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový byt po kompletnej rekonštrukcii pri Malom Dunaji v meste Bratislava – Vrakuňa na predaj!

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | 81.56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný štvorizbový byt s vý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 3176 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom s čiastočnou rekonštrukciou na veľkom pozemku v obci Pataš na predaj !

Reality Pataš

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s čiastočnou reko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Pataš

155,000 € 1550 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

435,000 € 2636 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný šesťizbový rodinný dom v obci Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci H

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

175,000 € 700 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvoma parkovacími miestami – Veľký Meder na predaj!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 81.32 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1720 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt v Bratislave, časť Ružinov - Pošeň na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3730 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 82 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

133,000 € 1622 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom vo "Floridskom štýle" v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

515,000 € 2452 €/m²

PLUS REALITY | Ekologický päťizbový rodinný dom – komfortné bývanie v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 237.6 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený päťizbový rodinný do

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Vydrany

276,000 € 1162 €/m²

PLUS REALITY | Stavebné pozemky na bývanie pri Malom Dunaji v obci Tomášikovo na predaj!

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | 370 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 91 stavebných pozemkov s výmerou od 370 m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

51,800 € 140 €/m²

PLUS REALITY | Pozemok v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | 1,461 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rovinatý pozemok s výmerou 14

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

38,000 € 26 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v lokalite Green Residence s výhľadom na golfové ihrisko a priamym vstupom k jazeru v obci Hrubá Borša na predaj!

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkorysej výmere 1 15

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

339,000 € 294 €/m²

PLUS REALITY | Moderná dvojpodlažná novostavba pri vajnorských jazerách s priamym prístupom k vode na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 94.25 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3448 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom v Chorvátskom Grobe na predaj!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a moderne riešený päťizbový rodin

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 2281 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom v Bánove – skvelá príležitosť na bývanie aj podnikanie na predaj!

Reality Bánov

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej obci B

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Domy na predaj Bánov

168,000 € 933 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Veľkometrážny štvorizbový byt v Nových Zámkoch na predaj!

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 104 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, moderný a komplet

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 1519 €/m²

PLUS REALITY | Krásny, kompletne zariadený byt v novostavbe v obci Padáň – ideálny aj ako investičná príležitosť na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,000 € 2094 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový bungalov s garážou v novej rezidenčnej štvrti v obci Topoľníky na predaj!

Reality Topoľníky

Rodinný dom | 148 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Topoľníky

264,990 € 1790 €/m²

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | 370 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

51,800 € 140 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný 2 izbový byt s terasou v projekte RIVA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,360 € 2473 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Blahovo na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Veľkoblahovská cesta | 148.15 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v meste Dunajská Streda - GARDEN TOWN na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | GARDEN TOWN - Vinica | 730 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Du

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

209 €/m2 209 €/m2

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie