PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 330 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť tento priestranný a

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Šamorín

345,000 € 1045 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 1,179 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov s vlastnou záhradou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 76.58 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

184,000 € 2403 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom obklopený zeleňou a pokojom pri Dunaji v obci Hamuliakovo na predaj !

Reality Hamuliakovo

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej a poko

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hamuliakovo

205,000 € 2278 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný rodinný dom s krásnou záhradou a výbornou lokalitou v obci Hrubá Borša na predaj !

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v žiada

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,900 € 1787 €/m²

PLUS REALITY | Krásny rodinný dom s galériou, zimnou záhradou a saunou v obci Iža na predaj !

Reality Iža

Rodinný dom | 348 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny a priestranný rodinný dom s atypi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Iža

295,000 € 848 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, slnečný 3-izbový byt s výmerou 7

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1859 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový byt po kompletnej rekonštrukcii pri Malom Dunaji v meste Bratislava – Vrakuňa na predaj!

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | 81.56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný štvorizbový byt s vý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 3176 €/m²

PLUS REALITY | Veľkometrážny zrekonštruovaný dvojizbový byt s loggiou v meste Bratislava-Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardne veľký dvojizbový byt s logg

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 3813 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom s čiastočnou rekonštrukciou na veľkom pozemku v obci Pataš na predaj !

Reality Pataš

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s čiastočnou reko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Pataš

155,000 € 1550 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

435,000 € 2636 €/m²

PLUS REALITY | Moderná dvojpodlažná novostavba pri vajnorských jazerách s priamym prístupom k vode na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 94.25 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3448 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný šesťizbový rodinný dom v obci Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci H

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

175,000 € 700 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 82 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

133,000 € 1622 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na prenájom!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny trojizbový byt s 2 parkovacími s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 03.02.2025
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom vo "Floridskom štýle" v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

515,000 € 2452 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný dvojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v lokalite Green Residence s výhľadom na golfové ihrisko a priamym vstupom k jazeru v obci Hrubá Borša na predaj!

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkorysej výmere 1 15

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

339,000 € 294 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvoma parkovacími miestami – Veľký Meder na predaj!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 81.32 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1720 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt v Bratislave, časť Ružinov - Pošeň na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3730 €/m²

PLUS REALITY | Ekologický päťizbový rodinný dom – komfortné bývanie v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 237.6 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený päťizbový rodinný do

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Vydrany

276,000 € 1162 €/m²

PLUS REALITY | Dvojpodlažný rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Šamorín

325,000 € 2257 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie