3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²
Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne
235,000 € 3357 €/m²
Rodinný dom | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²
Ponúkame pre vás na dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izbový rodinný dom v najvyš
2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Detvianska | 560 m²
EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE RAČE Reprezentatívna vila ideálna pre sídlo firmy s
1,250,000 € 2232 €/m²
3 izbový byt | Mierová | 90 m²
Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a
434,000 € 4274 €/m²
2 izbový byt | Dolná | 65 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By
262,900 € 4045 €/m²
2 izbový byt | Dolná | 57 m²
242,900 € 4261 €/m²
3 izbový byt | Chalupkova | 101.35 m²
Priestor, v ktorom sa architektúra, technológia a komfort prepájajú do dokonale harmonického bý
2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zámocká | 96 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr
320,000 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Prístavná | 53 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr
940,000 € 5371 €/m²
Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
215,000 € 4 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 252 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
879,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 199 m²
849,900 € 4271 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 48 m²
269,000 € 5604 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²
FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa
1,090,000 € 8658 €/m²
5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea
Info v RK
Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4
330,000 € 2973 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo
99,000 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o
Info v RK
Rodinný dom | 8. mája | 110 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.
289,000 € 2627 €/m²
3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P
135,500 € 2053 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný
139,000 € 869 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca
145,080 € 130 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.
90,000 € 1139 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.