Obchodné priestory | Vrakunská | 94.3 m²
Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor so všestranným využitím v komplexe Dolce
260,000 € 2757 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
Spoločnosť NUTUM Vám predstavuje exkluzívny projekt „NOVÝ MILOSLAVOV"! Ide o výstavbu 13 rodin
349,900 € 3210 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²
POSLEDNÉ stavebné pozemky v novej lokalite Dolný Bar! www.slnieckodolnybar.sk NUTUM – Exkluzív
56,000 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²
Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint
56,000 € 99 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²
Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar
185,000 € 2256 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
254,000 € 4097 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²
Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €
184,000 € 2629 €/m²
Iný byt | Nádvorie Európy | 80 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v samotnom centre mesta, v byte s rozlohou 80 m² s nád
Cena dohodou
2 izbový byt | Kmeťova | 42 m²
Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari
167,000 € 3976 €/m²
Orná pôda | 1,212 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.
15,500 € 13 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc
450,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr
Info v RK
2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²
230,000 € 2900 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
Rodinný dom | 330 m²
Ponúkame Vám na predaj modernú mestskú vilu situovanú v pokojnej časti Staré mesto - hradný kop
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | 112 m²
Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo
Info v RK
Rodinný dom | Matúšova | 330 m²
Ponúkame Vám na prenájom modernú mestskú 6-izbovú vilu situovanú v pokojnej časti Staré mesto -
Info v RK
2 izbový byt | Turbínová | 164 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed
Cena dohodou
4 izbový byt | Vajanského | 99 m²
Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk
309,980 € 3131 €/m²
Mezonet | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²
Prenajímame krásny veľkometrážny mezonet v Starom Meste v Bratislave. Byt sa nachádza v úplnom
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²
Ponúkame na predaj rodinné vidiecke sídlo s dušou a pokojom prírody v srdci malebnej obci Ábel
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Palackého | 45.68 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívny 1,5-izbový byt v novostavbe Pínia. Byt s výmerou 45,68 m² vrát
660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.