GRAVITAS | Na predaj stavebný pozemok Koliba, Sovia ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sovia | 2,769 m²

GRAVITAS ponúka na predaj pozemok v lukratívnej časti Bratislavy, na Kolibe. Pozemok s celkovou

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

R E N A T A S - POZEMOK NA KOLIBE S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DVOJDOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

RENATAS ponúka na predaj stavebný pozemok určený pre nadštandardné bývanie v lukratívnej časti

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Pozemok v súkromí a zeleni - 920 m² na RD v lokalite Vinohrady - Vtáčnik

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčnik | 920 m²

Lokalita Vtáčnik sa nachádza na úpätí Malých Karpát západne od Pionierskej ulice. Lokalita má b

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

868 €/m2 868 €/m2

člen NARKS

PREDAJ - pozemok BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²

Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 650 €/m²

Veľký pozemok v BA III, Koliba, v tichej ulici pod lesom so stavebným povolením a projektom na RD

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sovia | 2,135 m²

Predmetom ponuky je stavebný pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat. územ

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Krásny pozemok s platným stavebným povolením na moderný rodinný dom pri lese v Bratislave III, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 986 m²

Predmetom ponuky je stavebný pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat. územi

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Stavebný pozemok v BA III, Nové Mesto, časť Koliba s územným rozhodnutím

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,911 m²

Popis lokality Predmetom predaja je pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Stavebný pozemok na rodinný dom, 849 m2, Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 849 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v časti Horné Židiny, k. ú. Vinohrady s výmerou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 330 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v príjemnom prostredí neďaleko lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 669 m²

Plánky (Bratislava IV – Lamač) Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Lamač – Plánky, s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 433 €/m²

člen NARKS

Výnimočný pozemok v Bratislave - Ahoj Briežky, so stavebným povolením. Dnes kúpite, zajtra staviate!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,122.33 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky - pozemky pre 3 RD. Pozemok pre rodinný dom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Svätovavrinecká | 742 m²

UPgreat ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Kolibe. Hľad

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 740 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Pozemok na predaj, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Na predaj - pozemok, Koliba, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na mesto | CÁDROVA, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite s vý

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

410,400 €

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 701 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Bratislavy o rozlohe 701 m2 Pozemok sa nachádza na Pyrene

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 956 €/m²

Stavebná parcela na Kolibe - Jeséniova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám stavebnú parcelu s veľkorysou výmerou 2059 m2 vo vysoko cenenej lokalite na Kolibe

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

480 €/m2

Pozemok Ahoj Briežky pre náročných - s výnimočným výhľadom a stavebným povolením!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Ahoj Briežky | 939 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom A, Bratislava-Nové

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ahoj Briežky - 3 lukratívne pozemky pre 3 rodinné domy v Bratislave. Spolu aj samostatne.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Briežky | 3,070 m²

Projekt pre dvojgeneračné bývanie! Na kopci Ahoj Briežky, s výhľadom na Bratislavu, máme pripra

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok pod lesom so stavebným povolením na predaj - Bratislava Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 985 m²

Na predaj ponúkame lukratívny pozemok v tichom prostredí v mestskej časti Vinohrady, tesne pod

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

2 pozemky pri lese s krásnym výhľadom v lukratívnej časti Bratislava III - AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pinotová | 842 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj dva vedľa seba priestranné pozemoky s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

620,000 € 736 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 898 m2 nachádzajúci sa v súkromnom areál

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

995 €/m2

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na Kolibe – Vtáčie údolie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²

DeveloX Reality ponúkame na predaj slnečný a svahovitý pozemok nachádzajúci sa v jednej z najpr

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 546 €/m²

REZERVOVANÉ: BOSEN | Pozemky s krásnymi výhľadmi na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Vtáčniku | 1,268 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2.368 m2 na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550 €/m2 550 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie