Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Pozemok Ahoj Briežky s právoplatným stavebným povolením, zajtra môžete začať stavať!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom B, Bratislava-Nové

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550 €/m2 550 €/m2

Top
Top

Verron Homes - Ideálny stavebný pozemok priamo na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 737 m²

Verron Homes ponúka na predaj stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba, určený pre klienta,

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Verron Homes - Exkluzívny pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,474 m²

Verron Homes ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba s presnou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Stavebný pozemok v lokalite Koliba Stráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²

Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 1206 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 €

Nová cena ! Stavebný pozemok pre investíciu alebo rekreáciu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Vinohrady, Bratislava III - Nové M

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Koliba s právoplatným stavebným povolením na dvojdom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Lopúchova | 741 m²

Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v prestí

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 796 €/m²

Koliba – 732 m² stavebný pozemok s projektom na 3 byty

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 732 m²

STARS REALITY ponúka exkluzívnu investičnú príležitosť v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

490,000 € 669 €/m²

🌳 Stavebné pozemky na hranici lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²

ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

395 €/m2 395 €/m2

Na predaj investičný pozemok 1307 m2 - Bratislava, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčie údolie | 1,307 m²

VZÁCNA PRÍLEŽITOSŤ PRE VÝNIMOČNÝ PROJEKT – BRATISLAVA, KOLIBA – VTÁČIE ÚDOLIE Michal Palko z R

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

640 €/m2 640 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

AVENUE | Slnečný stavebný pozemok 734m2 Horný Kramer - Lukratívna investičná príležitosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²

SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AVENUE RE | Slnečný stavebný pozemok 734m2 Horný Kramer - Lukratívna investičná príležitosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STRATEGICKÁ PRÍLEŽITOSŤ: Zámena rozvojového projektu s SP za výnosovú nehnuteľnosť (SR/ČR)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²

Zenith Luxury Real Estate exkluzívne ponúka na transakciu jeden z posledných ucelených stavebný

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na výmena Bratislava-Nové Mesto

3,688,200 € 900 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.6 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 502 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

496,640 € 989 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.2 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 798 €/m²

Exkluzívny Pozemok na výstavbu priamo pod lesom AHOJ 4098m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva stavebný pozemok o výmere 4098m2 v lokalite AHOJ v mestskej č

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,688,200 € 900 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.1)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 798 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.7 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

539,540 € 1071 €/m²

Stavebný pozemok Boskovičova I Cesta na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Boskovičova | 609 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok na nároží ulíc Cesta na Kamzík a Boskovičova. Pozemok

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,900 € 985 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.3 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 800 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.4 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

465,500 € 931 €/m²

AHOJ BRIEŽKY / pozemok pre rodinný dom SO 02

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 601 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok pre rodinný dom SO 02 s právoplatným stavebným povole

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,099 € 699 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.5 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

468,700 € 930 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (764)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie