Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²
Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom B, Bratislava-Nové
550 €/m2 550 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 737 m²
Verron Homes ponúka na predaj stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba, určený pre klienta,
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,474 m²
Verron Homes ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba s presnou
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²
Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk
690,000 € 1206 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v
785,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Vinohrady, Bratislava III - Nové M
35,000 € 175 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lopúchova | 741 m²
Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v prestí
590,000 € 796 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 732 m²
STARS REALITY ponúka exkluzívnu investičnú príležitosť v jednej z najžiadanejších lokalít Brati
490,000 € 669 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²
ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo
395 €/m2 395 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vtáčie údolie | 1,307 m²
VZÁCNA PRÍLEŽITOSŤ PRE VÝNIMOČNÝ PROJEKT – BRATISLAVA, KOLIBA – VTÁČIE ÚDOLIE Michal Palko z R
640 €/m2 640 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²
SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ
430,000 € 586 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²
430,000 € 586 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²
Zenith Luxury Real Estate exkluzívne ponúka na transakciu jeden z posledných ucelených stavebný
3,688,200 € 900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 502 m²
ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.
496,640 € 989 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²
399,900 € 798 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²
ZENITH LUXURY Real Estate predáva stavebný pozemok o výmere 4098m2 v lokalite AHOJ v mestskej č
3,688,200 € 900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²
399,900 € 798 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Boskovičova | 609 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok na nároží ulíc Cesta na Kamzík a Boskovičova. Pozemok
599,900 € 985 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²
539,540 € 1071 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²
399,900 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²
465,500 € 931 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 601 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok pre rodinný dom SO 02 s právoplatným stavebným povole
420,099 € 699 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²
468,700 € 930 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.