Pozemok /247 m2/ - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | 247 m²

Na predaj slnečný pozemok na výstavbu chaty – Horný Vadičov, 247 m² Ponúkame vám exkluzívne na

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Obec Paňa (okres Nitra)

Reality Paňa

Rodinný dom | 159 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Paňa. Dom sa nachádza v tichej lokalite s dobrou

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Paňa

109,000 € 686 €/m²

Stavebný pozemok o rozlohe 2 176 m² s rodinným domom v cene

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,176 m²

Predstavte si, že sa každý deň zobúdzate s panorámou Nízkych a Západných Tatier priamo pred oča

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

227,000 € 104 €/m²

Výhľadový stavebný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, Turie, 1424 m²

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,424 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok s výmerou 1424 m² situovan

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

*NA PREDAJ* Zabehnutá reštaurácia v dobrej lokalite s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Česká | 230 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť: zab

Publikované: 03.01.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 3261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom_komerčný priestor /116m2/ Žilina - CENTRUM

Reality Žilina

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 116 m²

3D prehliadka priestoru na tomto linku:

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok pre rodinné domy - Lodno /889 m2/

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²

Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Lodno

25,000 € 28 €/m²

Pozemok /7699m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 7,699 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 7699m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

9 €/m2 9 €/m2

Na predaj pozemok pre rodinné domy

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 49,759 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Dunajský Klátov. Plocha: pozemku 49

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

7.99 €/m2 8 €/m2

PREDAJ: podiely na pozemkoch v k. ú. Kolárovice

Reality Kolárovice

Lesná pôda | 6,899 m²

Ponúkame Vám na predaj podiely na pozemkoch v k.ú. Kolárovice, C-KN a E-KN. Spolu cca 6899 m

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Kolárovice

6,000 € 1 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.206" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

Predávame pozemok /3,5 ha/ v obci Malá Domaša

Reality Malá Domaša

Orná pôda | Malá Domaša | 35,218 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky využiteľné ako poľnohospodárska pôda v katastrálnom území Slo

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Malá Domaša

5 €/m2 5 €/m2

Orná pôda v obci Rosina

Reality Rosina

Orná pôda | Nezadaná | 877 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Rosina. Celková plocha 877 m2. Šírka cca 1

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Rosina

10 €/m2 10 €/m2

PRENÁJOM: 2-izbový byt s parkovacím miestom, BYTČA Jablone

Reality Bytča

2 izbový byt | Malobytčianska | 50.06 m²

Byt o výmere 50,06 m2 (loggia 9,35 m2) je situovaný v novej vystavanej štvrti Jablone v Bytči n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bytča

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj lukratívny pozemok v Bratislave - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,060 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa predáme stavebný pozemok v Bratislave – Devínska Nová Ves Na

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

339,000 € 320 €/m²

Prenájom 3i byt v novostavbe Hliny 8, Žilina, komplet zariadený s garážou

Reality Žilina

3 izbový byt | Lichardova | 72.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadený 3 izbový byt v Žiline, na Lichardovej ulici. Moder

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok - Dlhá nad Kysucou (917 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 917 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 917 m², nachádzajúci sa v tichej a

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

35,000 € 38 €/m²

Atraktívne obchodné priestory 120 m2 v centre Žiliny – Národná ulica

Reality Žilina

Obchodné priestory | Národná | 120 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory o výmere 120 m², nachádzajúce sa priamo v ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2-izbový byt na prenájom blízko centra – Suvorovova ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Suvorovova | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu na Suvorovovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Žilina

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA_priestor pre Salón krásy a oddychu "č.103" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Žilina

166,900 € 3793 €/m²

Stavebný pozemok so všetkými IS /1012m2/ Kysucké Nové Mesto - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, oplotený, už odvodnený, slnečný, pozemok so všetkým

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

84 €/m2 84 €/m2

Prenájom skladovacieho, dielenského a admin. areálu - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Ulica E. T. Böhma | 2,080 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom rozsiahly priemyselný areál vhodný na skladovanie, výrobu a

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Martin

10,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.6" /48m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 48 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,900 € 4144 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23068)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie