PRENÁJOM, priestor vhodný na skladovanie, výrobu, prevádzku, mestská časť Iliaš

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | Iliašská cesta | 126 m²

Ponúkame na prenájom priestor / objekt vhodný na skladovanie, výrobu, prevádzku a podobne v Ban

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom administratívny priestor 64 m2 Banská Bystrica centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 63 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o celkovej výmere 64 m2, Banská

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Prenájom - kancelársky priestor 25 m2, Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky/prevádzkový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 20 m2

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

217 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - administratívny priestor 58 m2 Banská Bystrica-Radvaň.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 58 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o výmere 58 m2, Banská Bystrica, ča

Publikované: 16.11.2017 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

394.7 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor 30 m2 v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory o výmere 30 m2 na 3. poschodí budovy, Banská B

Publikované: 30.01.2014 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom - kancelársky priestor 29 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 29 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 29 m2 (+ 5 m2 spo

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

315 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

*Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - izbový byt v novostavbe - Kyjevské námestie*

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Kyjevské námestie | 27 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom pekný 1 - izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza v novostavbe

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

PREDAJ, starší dom vhodný na kompletnú prestavbu, Horná Mičiná, pozemok 644 m

Reality Horná Mičiná

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 644 m2, ktorý sa nachádza v pokojnej časti obce H

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Horná Mičiná

95,000 € 1683 €/m²

PREDAJ, rodinný dom v širšom centre Zvolena, ulica Ivana Krasku

Reality Zvolen

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre Zvolena, ulica Ivana Krasku, ktorý sa nachádza n

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zvolen

300,000 € 1000 €/m²

PRENÁJOM, 3 - izbový rekonštruovaný byt, centrum Banskej Bystrice, 80 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 80 m²

Ponúkame na prenájom 3 - izbový kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený byt v centre mes

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ, gazdovský rodinný dom, DUBOVÉ

Reality Zvolen

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci Dubové, pri Zvolene, ktorý je postavený na rovin

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zvolen

74,000 € 411 €/m²

PREDAJ, garáž v radovej zástavbe, Banská Bystrica - Majer, Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

Garáž | Majerská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe v Banskej Bystrici, mestská časť Majer. Zastavaná p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

25,000 € 1389 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Moskovská | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ Bauring), ktorý sa nachádza na Fončorde, na ulici Tulská

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,000 € 2557 €/m²

Predaj renovovaný dom Banská Bystrica-centrum-Dohoda.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 475 m2 v lokalite Banská Bystrica, časť Uhl

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

429,000 € 1589 €/m²

Prenájom skladový priestor 170 m2 Radvaň Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 170 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 170 m2, Banská Bystr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj pozemok 1400 m2 Banská Bystrica, širšie centrum

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 1.400 m

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

448,000 € 320 €/m²

PRENÁJOM, 1 - izbový rekonštruovaný byt Ďumbierska ulica, Sásová

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 30 m²

Ponúkame na prenájom 1 - izbový typu bauring o výmere 30 m2, ktorý sa nachádza na poschodí 6/9

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDAJ, gazdovský rodinný dom, DUBOVÉ

Reality Dubové

Rodinný dom | 180 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dubové

74,000 € 411 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok Krupina - Kltipoch, 869 m2

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 869 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 869 m2, ktorý sa nachádza v Krupine, časť Kltipoch

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

79 €/m2 79 €/m2

Prenájom - skladový +kancelársky priestor 270 m2 Banská Bystrica, Majer

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 250 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom skladový a kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výme

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

990 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 101 m2, Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 101 m²

Ponúkame na prenájom od obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 101 m2, Banská By

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,171 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 24 m2 Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 24 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely vo firemnom vlastníctve o celkovej

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 28 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely vo firemnom vlastníctve o celko