Elegantní 1+1 s parkováním, terasou a kompletním vybavením – Pafos, Kypr

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Nabízíme k prodeji stylový a plně zařízený byt o dispozici 1+1, situovaný v atraktivní lokalitě

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

188,000 € 3917 €/m²

2+1 výhled na moře top lokalita pouhých 400 m od moře v Paphosu

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

HARMONY – investiční příležitost na Jižním Kypru Právě teď je nejlepší doba na nákup – před vs

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

485,000 € 6382 €/m²

Exkluzivní 3+kk v první linii u moře | Tortuga Beach Resort, ostrov Sal, Kapverdy

Reality Kapverdy

3 izbový byt | Kapverdy

Exkluzivní 3+kk v první linii u moře | Tortuga Beach Resort, ostrov Sal, Kapverdy Nabízíme k p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 2055 €/m²

Moderní apartmán v Dubaji, investice na splátky, Valencia DAMAC Lagoons Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

Garsónka | Spojené Arabské Emiráty

Možnost koupě na splátky, více informací u makléře! Voda se tu leskne jako zrcadlo a světlo se

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

179,200 € 5430 €/m²

MIKELSSEN na predaj: Garážové státie - Ružinov, Trnávka (pri OC IKEA)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na Križovatkách | 12 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj garážové státie situované na prízemí

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

PET FRIENDLY: Prenájom 1 izbový byt, ulica Pod záhradami, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Hľadáte príjemné bývanie v obľúbenej časti Bratislavy s výbornou dostupnosťou a kompletnou obči

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok pri vode Malý Dunaj, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rekreačný pozemok | 700 m²

Váš kúsok prírody pri vode – rekreačný pozemok pri Malom Dunaji Predstavte si miesto, kde vás r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

210 €/m2 210 €/m2

Novostavba 4 izbový byt s terasou a parkovaním Zámocká ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Novostavba 4 izbový byt v tesnej blízkosti Bratislavského hradu, vlastné parkovanie v suteréne

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok pri vode Malý Dunaj, Nová Dedinka, okres Senec

Reality Nová Dedinka

Rekreačný pozemok | Nová | 590 m²

Atraktívna a vyhľadávaná lokalita v kľudnom, tichom prostredí v tesnej blízkosti pri vode-Malý

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

147,750 € 250 €/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, kpt. Jána Rašu, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava IV. Dúb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj veľký rodinný dom s dvojgarážou, Orenburska ulica, Bratislava II. Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Orenburská | 609 m²

POPIS DOMU: Ponúkame na predaj veľký rodinný dom z roku 1994, Orenburská ulica, Podunajské Bisk

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

459,000 € 739 €/m²

Veľký nadštandardný 9 izbový dvojgeneračný rodinný dom, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 314 m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MALOM DUNAJI – PRIESTRANNÁ 9 IZBOVÁ VILA V SRDCI PRÍRODY V jedineč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

519,000 € 1653 €/m²

Prenájom - kancelársky priestor 13,79 m2, Banská Bystrica-Sídlisko.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 13.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na komerčné účely o celkovej výmere 13,8 m2 Banská B

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 110 m2, Banská Bystrica, Centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o výmere 110 m2, Banská Bystric

Publikované: 03.09.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Prenájom - obchodný priestor 24 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo firemnom vlastníctve na komerčné účely o celkovej vým

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 110 m2, Uhlisko, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 110 m2, Banská Bystr

Publikované: 22.12.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom - prevádzkový priestor 50 m2 Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 50 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkový / kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 50

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

320 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom - priestor 24 m2 Banská Bystrica, Centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 24 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor na 2. poschodí polyfunkčnej budovy o celkovej výmere 24

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Ponúkame na predaj novostavbu - rodinné domy - Suchý Vrch*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbové rodinné domy (krajné s dvojgarážou), ktoré sa nachádzajú v radove

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

400,000 € 2778 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

230,000 € 1643 €/m²

PREDAJ rodinný dom Banská Bystrica - Senica, pozemok 1640 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Senická cesta | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Senica, ktorý sa nachádza na pozemku o

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 1250 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

95,000 € 148 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie