Predaj - záhradná chata, 290 m2 pozemku, okr. Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj (len u nás) murovanú záhradnú chatku s pozemkom 290 m2 v osobnom vlastníctve

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

44,900 € 641 €/m²

**Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom**

Reality Ľubietová

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Ľubietová (20 km od B.Bystrice) v tich

Publikované: 06.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ľubietová

278,000 € 1853 €/m²

PREDAJ, starší dom vhodný na kompletnú prestavbu, Horná Mičiná, pozemok 644 m

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 644 m2, ktorý sa nachádza v pokojnej časti obce H

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 1683 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

95,000 € 148 €/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Brusno

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Brusno

230,000 € 1643 €/m²

PRENÁJOM, 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt, Rezidencia Lux, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie slobody | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt v centre mesta Banská

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEO - nadštandardne veľký dom s výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Doľany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Doľany nachádzajúci sa medzi Modrou a Trnavou, ktorý preds

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Doľany

299,900 € 1500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Prerobený 2-izbový byt 58 m² s loggiou v blízkosti centra

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 58 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou o výmere 58 m², oriento

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEO - 3i byt v projekte CUKROVAR s parkovacím miestom

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento menší 3-izbov

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestor pre jednu rodinu, dve generácie alebo vlastnú cestu

Reality Trnava

Rodinný dom | Olympijská ulica | 284 m²

Na Olympijskej ulici stojí dom, ktorý bol navrhnutý a prerobený tak, aby fungoval. Bez efektov,

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Trnava

Info v RK

NEO - 5-izbový luxus ako rodinný dom v oblakoch

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Ulica Mikovíniho | 309.3 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka výnimočný priestor, komfort a súkromie priamo v Trnave? Predstavu

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

415,000 € 1342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO – 2-izbový byt s terasou, súkromím a západmi slnka, Štvorlístok REZERVOAVNÉ

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 47 m²

Posledné podlažie, juhozápadné svetlo a výhľad, ktorý nekončí v protiľahlom okne. Tento 2-izbov

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO | Priestranný kancelársky priestor s parkovacím miestom , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 100 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 100 m², situovaný v štvorpodlažnej budove na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NEO- Moderné rezidenčné bývanie s nádherným exteriérom a skvelou polohou

Reality Sereď

3 izbový byt | 73.33 m²

Spoločnosť NEOREAL Vám ponúka na predaj skolaudované 3i byty v obci Dolná Streda. Čo tak využi

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Sereď

159,900 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO- Kancelárske priestory v centre Trnavy na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 54.6 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor na Pekárskej ulici v ce

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

NEO - Priestranný 5i dom v žiadanej lokalite - Pekné pole, Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²

Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 5i dom + garáž, pokojná slepá ulica pri potoku Zvončín

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Rodinný dom, ktorý stojí na mieste, kde sa bývanie mení na pokoj v obci Zvončín, na konci slepe

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Zvončín

399,000 € 1691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - kompletne zariadený 1,5-izbový byt pri centre mesta - Špačinská ulica

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 34 m²

Ponúkame na predaj presvetlený a prakticky riešený 1,5-izbový byt, ktorý umožňuje okamžité býva

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Trnava

164,900 € 4850 €/m²

NEO | Priestranné kancelárske priestory s parkovacími miestami , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 150 m²

Ponúkame na prenájom presvetlené kancelárske priestory s priestrannou chodbou, s kuchynským kút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NEO | Atraktívne nízkoenergetické rodinné domy Šúrovce

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Seredská | 111 m²

V pokojnej časti obce Šúrovce, len na skok od Trnavy a Serede, vyrastá moderné bývanie, ktoré s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šúrovce

214,900 € 1936 €/m²

NEO | prestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

NEO - Exkluzívny obchodný priestor

Reality Trnava

Obchodné priestory | 28 m²

Uvažujete nad vlastným podnikaním a hľadáte ideálny priestor pre svoj biznis? Realitná kancelár

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie