Priemyselný pozemok, Nové Mesto n/V - Mnešice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priemyselná zóna | Pri Klanečnici | 5,484 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v meste Nové Mesto nad Váhom, časť M

Publikované: 03.10.2019 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

125,000 € 23 €/m²

REZERVOVANÉ!!!! Predaj rod. domu po kompletnej rekonštrukcii – Vrbové (okr. Piešťany)

Reality Vrbové

Rodinný dom | Šteruská cesta | 166 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný do

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Vrbové

Cena dohodou

Rodinný dom v tichej lokalite – Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Medzihorská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Čachtice

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Čachtice

69,900 € 635 €/m²

Stavebný pozemok, Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 795m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

71,550 € 90 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou

Reality Častkovce

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v obci Častkovce s výbornou dispozíciou.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Častkovce

Info v RK

Novinka
Novinka

Výrobné priestory s odstavnou plochou

Reality Nové Mesto nad Váhom

Výrobný objekt | Trenčianska | 271 m²

Ponúkame na predaj priestranný objekt vhodný na stolársku výrobu, dielňu alebo iné výrobné či s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1103 €/m²

Kancelárske priestory v centre - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | J. Weisseho | 145 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na prenájom kancelárske priestory so sociálnym zázemím v centre

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Kočovce

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Kočovce, časť Rakoľuby. Dom je momentálne vo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Kočovce

279,900 € 2392 €/m²

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Dibrovova | 66 m²

Hľadáte byt s výbornou dostupnosťou, praktickou dispozíciou a potenciálom vytvoriť si bývanie p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardné byty priamo v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Júliusa Gábriša | 86.87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Rodinný dom v Kálnici /1 443 m² pozemok / pokojné prostredie

Reality Kálnica

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kálnica, situovaný v pokojnom prostredí s výbornou dostup

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Kálnica

119,900 € 1187 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový rodinný dom v Častkovciach

Reality Častkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Častkovce. Rodinný dom má

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Častkovce

239,900 € 1889 €/m²

2-izbový byt | Rezidencia Jahôdka | ideálny štart aj investícia

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Športová | 56 m²

Rezidencia Jahôdka prináša do Nového Mesta nad Váhom typ bývania, ktorý sa na trhu objavuje le

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

153,285 € 2737 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová Bošáca | Stavebný pozemok 2 700 m2 / Polosamota - Biele Karpaty

Reality Nová Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,700 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok s pridruženými parcelami o celkovej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Nová Bošáca

69,900 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

Nový dvojizbák na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku nového dvojizbáku na Rulandskej v Trenčíne

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 539 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 539m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

48,510 € 90 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 795 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

71,550 € 90 €/m²

NOVOSTAVBY V SKALKE NAD VÁHOM UŽ V PREDAJI

Reality Trenčín

Rodinný dom | Skalka nad Váhom | 125 m²

Druhá etapa úspešného projektu Bývanie Skalka – váš nový domov už vo výstavbe Pre veľký záujem

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 20.09.2025
Domy na predaj Trenčín

209,900 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom-3 -izbový byt na Poľnohospodárskej ulici.Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 -izbový byt na Poľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

VALEN | Krásny 3i byt s okúzľujúcim výhľadom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,900 € 4209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ Útulný rodinný dom s krásnou záhradou na Mudroňovej ulici

Reality Levice

Rodinný dom | 139 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Levice

235,000 € 1691 €/m²

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite

Reality Levice

Vinica, chmelnica | 1,235 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Levice

18,000 € 15 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie