Priestor pre sklad | 1,340 m²
Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla
469,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Chalupa rodinný dom na predaj sa nachádza v krásnej a pokojnej chalupárskej lokalite v Hornom T
85,000 € 850 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 205 m²
[Rodinný dom Valča na predaj, novostavba v štádiu dokončenia holodomu sa nachádza v pokojnej ča
Cena dohodou
2 izbový byt | 63 m²
Ponúkame Vám 2 izbový byt na predaj v meste Vrútky, ul. Nábrežná, cca 59 m2, balkón, 6/8 poscho
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Zázrivá | 95 m²
REKREAČNÁ ZRUBOVÁ CHATA V MALEBNEJ ZÁZRIVEJ S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM Ponúkame na predaj štýlo
290,000 € 3053 €/m²
Rodinný dom | Táliky | 170 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kláštore pod Znievom - T
190,000 € 1118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Turčianske Kľačany | 9,735 m²
Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Turčianske Kľačany na poľnohospodársku výrobu, alebo ako
69,990 € 7 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Ponúkam Vám rodinný dom na predaj Jazernica okres Turčianske Teplice. Obytný dom má 3 poschodia
160,000 € 370 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Lipovec vhodný pre rodinný dom. Plocha pozemku cca 800 m2,
100 €/m2 100 €/m2
Priestor pre sklad | Priekopa | 276 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²
Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe
86,000 € 2763 €/m²
1 izbový byt | Tomčany | 50 m²
Ponúkam Vám 1 izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, novostavba , začatá pr
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1,700 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na investíciu v priemyselnej zóne obce Dolná Krupá, okr
329,990 € 194 €/m²
2 izbový byt | Tomčany | 90 m²
Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 5,127 m²
Ponúkam Vám pozemok na predaj v meste Vrútky vhodný na výstavbu haly a iné objekty. Plocha poze
41 €/m2 41 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 31 m²
Reality AK ponúka kancelárie na prenájom mesto Vrútky, blízke centrum. Plocha je 31 m2, voda a
350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kollárova | 90 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka kancelárie 90 m2 na prenájom Martin Kollárova ulica. Dis
8.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Tomčany | 665 m²
Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb
126,000 € 2459 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 829 m²
Ponúkam Vám ponúka pozemok na predaj v okrese Martin, obec Ďanová. Pozemok je rovinatý, tvar je
57,000 € 69 €/m²
3 izbový byt | Thurzova | 69 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 8 v zateplenom byt
153,000 € 2217 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Budiš cca 30 km od Martin vhodný pre výstavbu rodinného d
55 €/m2 55 €/m2
2 izbový byt | 61 m²
Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. posch
135,000 € 2213 €/m²
4 izbový byt | Sucháčkova | 89 m²
Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň. Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vy
175,000 € 1966 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.