2 izbový byt na predaj, zrekonštruovaný, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Martin

2 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. posch

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

4 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 89 m²

Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň. Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vy

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

175,000 € 1966 €/m²

3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaeliho | 66 m²

Ponúkame Vám 3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, tichá lokalita, plocha 66 m2, čiastočná rek

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Pozemok na predaj Budiš vhodný pre rodinný dom

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Budiš vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok má ploc

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok na predaj v blízkosti lyžiarskeho strediska Snowland

Reality Martin

Rekreačný pozemok | Valča | 500 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Valča, okres Martin, plocha pozemku je 500 m2, rozmer poz

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

148 €/m2 148 €/m2

Prenájom obchodný priestor Martin Centrum

Reality Martin

Obchodné priestory | 81 m²

Reality AK ponúka obchodný priestor na prenájom Martin Centrum o ploche 81 m2, na 1 poschodí, v

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 22 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Martin . Kancelária má plochu 22 m2

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

240 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Považský Chlmec

Reality Žilina

Rodinný dom | 260 m²

Na predaj Rodinný dom v obci Považský Chlmec v tichej a vyhľadávanej lokalite v zastavanej čast

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žilina

285,000 € 1096 €/m²

Pohostinstvo s veľkým pozemkom pri Jasenskej doline

Reality Necpaly

Reštaurácia | Nezadaná | 480 m²

Na predaj: Prevádzka pohostinstva s bytovou jednotkou v obci Necpaly pri Jasenskej doline Skop

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Necpaly

390,000 € 813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, kompletná rekonštrukcia

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, po kompletnej reko

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2159 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelária Martin blízke centrum

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 37.77 m²

Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin blízke centrum o ploche 37,77 m2. Vybavenie: K

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

10.2 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom 26 m2 Martin, výťah, bezbariérový prístup

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 26 m²

Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin blízke centrum, plocha 26 m2, výťah, bezbariéro

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

284.6 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný alebo kancelársky priestor na prenájom Martin centrum

Reality Martin

Obchodné priestory | Centrum | 267 m²

Ponúkame Vám obchodný alebo kancelársky priestor na prenájom Martin centrum. Plocha priestoru n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom na predaj v Mošovciach, pokojné bývanie v Turci

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 400 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu rodinného domu v malebnej obci Mošovce, ktorá s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

199,900 € 500 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom na predaj Martin - Valča

Reality Martin

Rodinný dom | 175 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v pokojnej obci Valča, len 11 km od mesta Martin. Dom sa

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

139,900 € 799 €/m²

Pozemok Turčianske Jaseno

Reality Turčianske Jaseno

Orná pôda | Nezadaná | 48,382 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v lokalite Turčianske Jaseno. Prvý orná pôda má rozlohu 20057m2

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

1.5 €/m2 2 €/m2

Sklad na prenájom Martin 1500 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Martin | 1,500 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin. Sklad je o ploche cca 3

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Hala na prenájom Martin, priemyselná zóna

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 400 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad/hala + kancelária na prenájom mesto Martin. Sklad/h

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Pohostinstvo na predaj s kompletným zariadením Martin Ľadoveň

Reality Martin

Reštauračné priestory | 200 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka Pohostinstvo na predaj s kompletným zariadením na prevádz

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Martin

250,000 € 1250 €/m²

Rodinný dom novostavba na predaj Kláštor pod Znievom

Reality Martin

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom novostavba v prevedení holodom v obci Kláštor pod Znievom. Dom j

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 2318 €/m²

Kancelárie na prenájom Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 25 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka kancelárie na prenájom Martin, bývalý areál ZŤS na 2/2 po

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Hala na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre výrobu | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka hala na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Výš

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre sklad | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka sklad na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Vý

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom Martin Sever

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin Sever o ploche 100 m2. Kanc

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23066)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)