Orná pôda | Nezadaná | 48,382 m²
Ponúkame na predaj dva pozemky v lokalite Turčianske Jaseno. Prvý orná pôda má rozlohu 20057m2
1.5 €/m2 2 €/m2
Priestor pre sklad | Martin | 1,500 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin. Sklad je o ploche cca 3
4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Československej armády | 400 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad/hala + kancelária na prenájom mesto Martin. Sklad/h
2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
Reštauračné priestory | 200 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka Pohostinstvo na predaj s kompletným zariadením na prevádz
250,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame na predaj Rodinný dom novostavba v prevedení holodom v obci Kláštor pod Znievom. Dom j
255,000 € 2318 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 25 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka kancelárie na prenájom Martin, bývalý areál ZŤS na 2/2 po
5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | Francúzskych partizánov | 370 m²
Reality AK ponúka hala na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Výš
2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Francúzskych partizánov | 370 m²
Reality AK ponúka sklad na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Vý
2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin Sever o ploche 100 m2. Kanc
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²
Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe
134,000 € 2665 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Martinské Hole | 225 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka Chaty na prenájom Martin, lokalita Martinské Hole. Jedná
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Priekopa | 492 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je
3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
4 izbový byt | 120 m²
Ponúkam Vám 4 izbový byt na predaj v obci Jazernica okres Turčianske Teplice, nachádzajúci sa v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²
Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá
101 €/m2 101 €/m2
Priestor pre výrobu | 1,340 m²
Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla
Cena dohodou
2 izbový byt | Svätuša | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečné apartmány s krásnym výhľadom v apartmánovom dome DIAMOND v obc
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3- izbový rodinný dom v meste Šurany. Plocha: úžitko
199,000 € 1990 €/m²
Garsónka | Svätuša | 25 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený a klimatizovaný apartmán - v obci Podhájska 200m od termálneh
67,900 € 2716 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc
369,000 € 2109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť
59,000 € 102 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Iba u nás na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v meste Šurany. Plocha: úžitk
77,900 € 708 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky Hrádok | 656 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v meste Š
155 €/m2 155 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.