ZNÍŽENÁ CENA! Exkluzívne! Rodinný dom na predaj, Sečovce

Reality Sečovce

Rodinný dom | Štúrova | 0 m²

059-12-GABA BeMi reality Vám ponúka na predaj krásny trojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sečovce

216,000 €

Veľkorysý mezonet na prenájom v Námestove 108-214-MOV

Reality Námestovo

4 izbový byt | 150 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom priestranný 150m2 byt v štýle mezonet priamo v Ná

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Námestovo

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:221-26-VETO Máme pre Vás ďalší kancelárky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hlavnej u

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

110 €/mesiac

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 13.5 m²

ID:222-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hl

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

98 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok na stavbu na predaj-Lučenec

Reality Lučenec

Orná pôda | Haličská cesta | 11,548 m²

ID:218-14-VETOE VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=aqfwHEM9cJc Ponúkame V

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

310,000 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj orná pôda - Krivá ID: 005-14-STSAa

Reality Krivá

Orná pôda | . | 2,251 m²

005-14STSAa Ponúkam na predaj mierne svahovitý slnečný pozemok na Orave v katastrálnom území

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krivá

7,900 € 4 €/m²

2-izbový byt na prenájom v centre Námestova

Reality Námestovo

2 izbový byt | Červeného Kríža | 64 m²

154-21-MOV Krásny plne zariadený byt na prenájom voľný ihneď. Ponúkame Vám na prenájom exkluzív

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Námestovo

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reštaurácia s penziónom – Partizánske, na hlavnom ťahu Nitra - Prievidza (024-18-DABA)

Reality Partizánske

Reštauračné priestory | Hlavná | 490 m²

024-18-DABA Na predaj Reštaurácia s penziónom v Partizánskom – časť Veľké Bielce. Nachádza sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

449,000 € 916 €/m²

NA PRENÁJOM – komerčné priestory 270 m2, Nitra - H. Krškany

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Zlievarenská | 270 m²

057-25-DABA Ponúkame Vám na prenájom firemné alebo kancelárske priestory, Nitra - Horné Krškan

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok so starším domom v obci Malé Chyndice ID 239-14-MIGa

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | 1,664 m²

239-14-MIGa Na predaj pozemok v obci Malé Chyndice so starším domom,vzdialenej cca 20 km od Nit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

43,000 € 26 €/m²

5 izbový rodinný dom , hrubá stavba Nitra - Malý Lapáš ID 447-12-MIG

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | chalupkova | 184 m²

447-12-MIG 5 izieb , garáž, terasa, balkóny, 3 x kúpeľňa, krb ...(184 m2 podlahová plocha ) Na

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK TESÁRSKE MLYŇANY ID 002-14-FIJA

Reality Tesárske Mlyňany

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,118 m²

Chcete bývať v centre diania uprostred rozvinutej obce? Postavte si dom v Tesárskych Mlyňanoch.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tesárske Mlyňany

74,000 € 66 €/m²

033-25-PAMA Prenájom priestorov – Výčapy-Opatovce PRENAJATÉ

Reality Výčapy-Opatovce

Obchodné priestory | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestory o výmere 82 m2, ktoré sa nachádzajú na prízemí Domu služieb v ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Výčapy-Opatovce

580 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

030-113-PAMA Nitra - Diely-Viničky - krásny výhľad na Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | Viničky | 64 m²

Ponúkame na predaj svetlý a udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 64 m² (vrátane pivnice) a s pries

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Novostavba - Tešedíkovo, 4 izbový , rodinný dom ID 421-12-MIG

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | tešedíkovo | 100 m²

REZERVOVANÉ ID 421-12-MIG Na predaj novostavba – 4 izbový rodinný dom v obci Tešedíkovo – kompl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

Pozemok Nitra - Horné Krškany, 4NP, zastavanosť 60% ID 435-14-MIGa

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 2,222 m²

ID 435 -14-MIGa Stavebný pozemok – Nitra – Horné Krškany – 2 222 m2 Na predaj stavebný pozemok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

365,000 € 164 €/m²

Pozemok Nitra - ZOBOR 805 m2 ID 446-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kláštorská | 805 m²

446-14-MIG POZEMOK – NITRA - ZOBOR Na predaj pozemok o rozlohe 805 m2 v mestskej časti Nitra –

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 217 €/m²

Reštaurácia Centrum Nitra Staré Mesto - Pod Kalváriou - ID 491-18-MIG

Reality Nitra

Reštauračné priestory | Špitálska | 345 m²

491-18-MIG Reštaurácia – Nitra – centrum – Staré Mesto – Pod KALVÁRIOU Na predaj budova reštaur

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Nitra

499,000 € 1446 €/m²

4 - izbová novostavba (holodom) Nitra-Kynek ID 485-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | 133 m²

ID 485-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 2098 €/m²

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK 1001 m2 DVORNÍKY ID 024-14-FIJA

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,001 m²

Hľadáte únik z ruchu veľkomiest a túžite po návrate k prírode? Práve ste našli ideálne miesto n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

83,000 € 83 €/m²

Na predaj 4-izbový byt na Brezovci – ulica Mierová

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Mierová | 0 m²

NOVÁ CENA 193.500€ Predáme tento pekný 4-izbový byt v Dolnom Kubíne vo vyhľadávanej lokalite B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

193,500 €

NA PREDAJ CHATA V OBCI ORAVSKÁ LESNÁ

Reality Oravská Lesná

Chalupa, rekreačný domček | - | 0 m²

407-125-MOV Ponúkame na predaj chalupu v obci Oravská Lesná za cenu 250 000 € + dohoda. Nehnu

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Lesná

250,000 €

Pozemok Nitra Párovské Háje ID 005-14-VISK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²

ID 005-14-VISK Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Nitre, v mestskej časti Párovské Háje. Pl

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 97 €/m²

7-izbový rodinný dom, veľká záhrada, garáž, investičná príležitosť - Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Školská | 200 m²

071-12-DABA Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Vinodol, ideálny pre vi

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vinodol

259,000 € 1295 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23093)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie