Rodinný dom | 133 m²
ID 485-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.
279,000 € 2098 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,001 m²
Hľadáte únik z ruchu veľkomiest a túžite po návrate k prírode? Práve ste našli ideálne miesto n
83,000 € 83 €/m²
4 izbový byt | Mierová | 0 m²
NOVÁ CENA 193.500€ Predáme tento pekný 4-izbový byt v Dolnom Kubíne vo vyhľadávanej lokalite B
193,500 €
Chalupa, rekreačný domček | - | 0 m²
407-125-MOV Ponúkame na predaj chalupu v obci Oravská Lesná za cenu 250 000 € + dohoda. Nehnu
250,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²
ID 005-14-VISK Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Nitre, v mestskej časti Párovské Háje. Pl
99,900 € 97 €/m²
Rodinný dom | Školská | 200 m²
071-12-DABA Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Vinodol, ideálny pre vi
259,000 € 1295 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | čeľadice | 1,351 m²
391-14-MIGa Na predaj krásny ,slnečný pozemok v obci Čeľadice, vzdialenej cca 15 km od krajskéh
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | lapas | 1,500 m²
493-18-MIG Na predaj budova reštaurácie s penziónom v obci Veľký Lapáš, na hlavnom ťahu Nitra –
750,000 € 500 €/m²
Priestor pre výrobu | Odbojárov | 2,293 m²
Hľadáte skvelé miesto pre vaše podnikanie? Mám pre vás na predaj výrobnú halu vo výbornej loka
1,330,000 € 580 €/m²
Reštauračné priestory | Svätoplukova | 1,147 m²
016-18-DABA Na predaj Reštaurácia a Hotel v Nitre – lukratívna a pokojná časť Zobor. Nachádza
999,000 € 871 €/m²
Komerčná zóna | Diakovce | 0 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na priemyselné využitie v Diakovciach. Nachádza sa
143,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Čeladická II | 6,378 m²
561-14-MIG Investičný pozemok Beladice „ pri kaštieli“ VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com
255,000 € 40 €/m²
Záhrada | Potočná | 0 m²
Na predaj záhrada v mestskej časti Nitra - Kynek, s rozlohou 809 m2.Na pozemku je dostupná voda
52,000 €
Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 105 m²
ID 571-12-MIG „ pod ZOBOROM“ Nitrianske Hrnčiarovce - rodinný dom – hrubá stavba, pozemok 620 m
225,000 € 2143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sľažany | 3,595 m²
ID 558-14-MIG Na predaj pozemok v intraviláne obce Dolné Sľažany.Pozemok má rozlohu 3 595 m2 a
146,800 € 41 €/m²
Záhrada | Jelenecká | 949 m²
583-14-MIGa Pozemok 949 m2... Na predaj pozemok s rozlohou 949 m2 v k.ú. obce Dolné Štitáre ..
58,000 € 61 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,000 m²
ID 594-14-MIG Nitra – ZOBOR – pozemok cca 1 000 m2... Na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokal
298,700 € 299 €/m²
1 izbový byt | nitra | 0 m²
ID 547-MIG Pre konkrétneho klienta hľadám byty v Nitre v pôvodnom stave .... Výkup - platba v h
Cena dohodou
2 izbový byt | Bajkalská | 0 m²
REZERVOVANÉ 608 -112– MIG Nitra CHRENOVÁ 2,5 i byt špajza, šatník, balkón, pivnica... Na pre
165,000 €
Obchodné priestory | Napervillská | 85 m²
ID 606-18-MIG Odstúpenie prevádzky v novom obchodnom a bytovom komplexe PROMENÁDA Living Park
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 1,200 m²
ID 597-14-MIG Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 1 200 m2 , rozmery 30 x 40 m (viď
149,000 € 124 €/m²
Rodinný dom | Seč | 120 m²
007-12-ZUPIa Ponúkame Vám na predaj murovaný rodinný dom v obci Seč - Nitrianske Rudno, v pôvod
59,500 € 496 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 94 m²
ID:200-13-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=_Uy_WL-7saQ 3D OBHLIADKA TU: my.matterport.com
104,000 € 1106 €/m²
Rodinný dom | Bottova | 141 m²
ID:205-12-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=C4u2M8LJ-hs Exkluzívne vám ponúkame 4-izbo
215,000 € 1525 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.