2 izbový byt | Červeného Kríža | 64 m²
154-21-MOV Krásny plne zariadený byt na prenájom voľný ihneď. Ponúkame Vám na prenájom exkluzív
450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Hlavná | 490 m²
024-18-DABA Na predaj Reštaurácia s penziónom v Partizánskom – časť Veľké Bielce. Nachádza sa
449,000 € 916 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zlievarenská | 270 m²
057-25-DABA Ponúkame Vám na prenájom firemné alebo kancelárske priestory, Nitra - Horné Krškan
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 1,664 m²
239-14-MIGa Na predaj pozemok v obci Malé Chyndice so starším domom,vzdialenej cca 20 km od Nit
43,000 € 26 €/m²
Rodinný dom | chalupkova | 184 m²
447-12-MIG 5 izieb , garáž, terasa, balkóny, 3 x kúpeľňa, krb ...(184 m2 podlahová plocha ) Na
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,118 m²
Chcete bývať v centre diania uprostred rozvinutej obce? Postavte si dom v Tesárskych Mlyňanoch.
74,000 € 66 €/m²
Obchodné priestory | 82 m²
Ponúkame na prenájom priestory o výmere 82 m2, ktoré sa nachádzajú na prízemí Domu služieb v ob
580 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Viničky | 64 m²
Ponúkame na predaj svetlý a udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 64 m² (vrátane pivnice) a s pries
Cena dohodou
Rodinný dom | tešedíkovo | 100 m²
REZERVOVANÉ ID 421-12-MIG Na predaj novostavba – 4 izbový rodinný dom v obci Tešedíkovo – kompl
Cena dohodou
Komerčná zóna | Novozámocká | 2,222 m²
ID 435 -14-MIGa Stavebný pozemok – Nitra – Horné Krškany – 2 222 m2 Na predaj stavebný pozemok
365,000 € 164 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kláštorská | 805 m²
446-14-MIG POZEMOK – NITRA - ZOBOR Na predaj pozemok o rozlohe 805 m2 v mestskej časti Nitra –
175,000 € 217 €/m²
Reštauračné priestory | Špitálska | 345 m²
491-18-MIG Reštaurácia – Nitra – centrum – Staré Mesto – Pod KALVÁRIOU Na predaj budova reštaur
499,000 € 1446 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
ID 485-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.
279,000 € 2098 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,001 m²
Hľadáte únik z ruchu veľkomiest a túžite po návrate k prírode? Práve ste našli ideálne miesto n
83,000 € 83 €/m²
4 izbový byt | Mierová | 0 m²
NOVÁ CENA 193.500€ Predáme tento pekný 4-izbový byt v Dolnom Kubíne vo vyhľadávanej lokalite B
193,500 €
Chalupa, rekreačný domček | - | 0 m²
407-125-MOV Ponúkame na predaj chalupu v obci Oravská Lesná za cenu 250 000 € + dohoda. Nehnu
250,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²
ID 005-14-VISK Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Nitre, v mestskej časti Párovské Háje. Pl
99,900 € 97 €/m²
Rodinný dom | Školská | 200 m²
071-12-DABA Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Vinodol, ideálny pre vi
259,000 € 1295 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | čeľadice | 1,351 m²
391-14-MIGa Na predaj krásny ,slnečný pozemok v obci Čeľadice, vzdialenej cca 15 km od krajskéh
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | lapas | 1,500 m²
493-18-MIG Na predaj budova reštaurácie s penziónom v obci Veľký Lapáš, na hlavnom ťahu Nitra –
750,000 € 500 €/m²
Priestor pre výrobu | Odbojárov | 2,293 m²
Hľadáte skvelé miesto pre vaše podnikanie? Mám pre vás na predaj výrobnú halu vo výbornej loka
1,330,000 € 580 €/m²
Reštauračné priestory | Svätoplukova | 1,147 m²
016-18-DABA Na predaj Reštaurácia a Hotel v Nitre – lukratívna a pokojná časť Zobor. Nachádza
999,000 € 871 €/m²
Komerčná zóna | Diakovce | 0 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na priemyselné využitie v Diakovciach. Nachádza sa
143,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Čeladická II | 6,378 m²
561-14-MIG Investičný pozemok Beladice „ pri kaštieli“ VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com
255,000 € 40 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.