DOHODA MOŽNÁ -STAVEBNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHLADOM , KITTSEE

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj

173,000 € 315 €/m²

Top
Top

Rekreačný pozemok s rozostavanou chatkou – Kostolná-Záriečie okr. Trenčín

Reality Kostolná-Záriečie

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,434 m²

5 STARS Realitná agentúra vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok o výmere 4434 m², na

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

34,990 € 8 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok Košice II - Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

169,000 € 211 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v Obci Mikušovce.

Reality Mikušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²

Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 30.12.2025
Pozemky na predaj Mikušovce

Info v RK

Top
Top

Predaj investičných pozemkov v katastrálnom území Šišov.

Reality Šišov

Orná pôda | 15,849 m²

Predstavujem Vám našu novú ponuku. Dopyt po pôde ako investičnom prostriedku pravidelne stúpa,

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 13.01.2025
Pozemky na predaj Šišov

45,000 € 3 €/m²

Top
Top

🌳 Stavebné pozemky na hranici lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²

ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

395 €/m2 395 €/m2

Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

640 €/m2 640 €/m2

člen NARKS
Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE – IDEÁLNY PRE OBCHOD, VÝROBU AJ LOGISTIKU.

Reality Trnava

Komerčná zóna | Trstínská cesta | 6,721.45 m²

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE –

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

178.85 €/m2 179 €/m2

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Stavebný pozemok 5510 m² na predaj pri ulici Panónska cesta v meste Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kopčianska | 5,510 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok,

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

1,850,000 € 336 €/m²

Top
Top

Predaj stavebného pozemku 11 603 m² v meste Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 11,603 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

1,160,300 € 100 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 961 m², Kapušany pri Prešove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,000 € 113 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEWCASTLE⏐PREDAJ - pozemok na mobilný dom / chatu (727m²), Ľubietová

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | _ | 727 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

33,445 € 46 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 1103m2 na komerčné využitie ✳️ SVOSNOSŤ > Podunajské Biskupice ✳️

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Veľkorysý pozemok 1120 m² v Šemši – siete na hranici, škola cez ulicu

Reality Šemša

Záhrada | 1,120 m²

Predaj slnečného pozemku v obci Šemša – ideálne miesto pre váš nový domov Ponúkame na predaj a

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

195,000 € 174 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30426)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (734)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie