FOX - Predaj pozemku v perspektívnej lokalite - Trnava, Cukrová ulica

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Cukrová ulica | 3,373 m²

Ponúkame atraktívnu investičnú príležitosť - pozemok, ktorý je súčasťou plánovanej obytnej zóny

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

110 €/m2 110 €/m2

člen NARKS

FOX * Predaj, záhradný pozemok 251 m2 Trnava, Nerudova ulica

Reality Trnava

Záhrada | Nerudova | 251 m²

Realitná kancelária FOX reality, s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v časti Linčia

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

20,500 € 82 €/m²

člen NARKS

Reality Trnava

Záhrada | Nerudova | 251 m²

FOX reality, s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku nachádzajúcu sa v areáli záhradkár

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

23,500 € 94 €/m²

člen NARKS

FOX - Miesto, kde rastie podnikanie - strategické pozemky v komerčno-priemyselnej zóne

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 2,512 m²

Ponúkame na predaj komerčné a priemyselné pozemky určené na výstavbu skladových, výrobných aj o

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

člen NARKS

FOX - REZERVOVANÝ - Strategický pozemok v komerčno-priemyselnej zóne, Trnava

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Trstínská cesta | 6,722 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok situovaný priamo na Trstínskej ceste v katastri mesta Trnav

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,202,212 € 179 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok pri vodnej nádrži v obci Chtelnica, iba hodina od Bratislavy!

Reality Trnava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,644 m²

Hľadáte miesto na oddych v prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou z mesta? Práve ste ho našl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

55,000 € 33 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok v tesnej blízkosti obchvatu Trnavy

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²

Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

436,278 €/m2 436278 €/m2

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL V STRATEGICKEJ LOKALITE MESTA TRNAVA

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Cukrová | 7,427 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL V STRATEGICKEJ LOKALITE MESTA TRNAVA Roh ulíc Cukrová

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

2,650,000 € 357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemok 10 000 m² pre IBV v lukratívnej lokalite Kamenný mlyn, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný mlyn | 10,000 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 10 000 m², určený pre individuálnu by

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

960,000 € 96 €/m²

🏗️ NA PREDAJ | Komerčné pozemky – Trnava, Zavarská ulica

Reality Trnava

Komerčná zóna | Zavarská | 44,600 m²

Ponúkame na predaj atraktívne pozemky v Trnave na Závarskej ulici, určené podľa územného plánu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | záhrada Kamenný mlyn, Trnava, 292 m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranská | 292 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 292 m², sit

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

37,900 € 130 €/m²

člen NARKS

NEO - Priemyselný pozemok pri Trnavskom obchvate

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Ulica Zavarská | 4,800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 4800 m² v strategickej lokalite pri Trnavskom obc

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

130 €/m2 130 €/m2

NEO - Priemyselný pozemok predaj 2324 m2

Reality Trnava

Priemyselná zóna | 2,324 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 2 324 m² v blízkosti Trnavy (katastrálne územie Še

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

399,900 € 172 €/m²

NEO - Na predaj priemyselný pozemok v areáli TAZ, Hrnčiarovce nad Parnou, TRNAVA

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Bratislavská ulica | 20,842 m²

Na predaj – priemyselný pozemok v areáli TAZ, Hrnčiarovce nad Parnou Ponúkame na predaj rozsia

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

100 €/m2 100 €/m2

NEO- Stavebný pozemok Trnava, PEKNÉ POLE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 1,343 m²

V lokalite, kde je skutočný nedostatok pozemkov Trnava – PEKNÉ POLE ponúkame na predaj veľkorys

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

415 €/m2 415 €/m2

NEO - ideálny pozemok pre výstavbu vlastnej prevádzky v Trnave - Logistická ulica

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Logistická ulica | 1,700 m²

Ako výhradný predajca ponúkame atraktívnu možnosť pre výstavbu vlastneho sídla, showroomu, skla

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

250 €/m2 250 €/m2

NEO - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN - Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 687 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najžiadanejších častí mesta – Kamenný

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

412 €/m2 412 €/m2

NEO - Oplotený areál na prenájom

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Pri kalvárii | 2,000 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom oplotený pozemok pri Kalvárii v Trnave. Poze

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na prenájom Trnava

1.5 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

NEO - TRNAVA- Komerčný stavebný pozemok na predaj

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Logistická ulica | 6,311 m²

Komerčný stavebný pozemok na predaj – pri obchvate Trnavy Komerčný stavebný pozemok situovan

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

CASMAR RK ponúka na predaj pôdu v katastrálnom území Zvončín popri asfaltovej ceste

Reality Trnava

Iný poľnohosp. pozemok | Hlavná | 10,000 m²

CASMAR REALITY ponúka na predaj pôdu v katastrálnom území obce Zvončín neďaleko Trnavy. Rozmer

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

5 €/m2 5 €/m2

Pozemok Šelpice - 9060 m2 so stavebným povolením na výstavbu haly 1100 m2 + kancelárií s možnosťou ďalšej výstavby - video + pôdorys - ZEBRA INVEST

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nezadaná | 9,060 m²

Na základe exkluzívneho poverenia majiteľa máme pre vás na predaj stavebný pozemok s už vydaným

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

751,980 € 83 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! Na predaj priemyselný pozemok v tesnej blízkosti Trnavy

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zavar - Prílohy | 3,500 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj priemyselný pozemok situovaný v tesnej blízkosti mesta

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

100 €/m2 100 €/m2

Predaj priemyselného pozemku v tesnej blízkosti Trnavy

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nová | 3,045 m²

🏗️ Priemyselný pozemok pri Trnave – ideálna voľba pre podnikanie CASMAR realitná kancelária pon

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

158 €/m2 158 €/m2

Predaj priemyselného pozemku v tesnej blízkosti Trnavy

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nová | 2,025 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

158 €/m2 158 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie