Predaj pozemok Vlčkovce EXKLUZÍVNE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,080 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzaj

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,000 € 78 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 748m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 748 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej príjemnej lokalite, IBV Za Traťou na ulici Viš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 617m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 617 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Na predaj záhradka v Modranke 250m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Modr

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 €

Na predaj záhradka s chatkou v kamennom mlyne - Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný mlyn | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej loka

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

57,000 €

Znížená cena! Na predaj stavebný pozemok TT - Modranka LUX

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v Trnave časť

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

230,000 €

Na predaj pozemok k.ú. Vrádište okr. Skalica

Reality Trnava

Orná pôda | Vrádište | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok v obci Vrádište okr. Skalica P

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

12,000 €

Na predaj investičný pozemok v Trnave lokalite Prúdy

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prúdy | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok pre developerov v Tr

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

60 €/m2

🏡 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – TRNAVA 🏡

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²

🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Na predaj väščí, atraktívny stavebný pozemok Trnava, Kamenáč!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 860 m²

Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok v Trnave, časť Kamenáč na ulici Johna Dopye-ru. Tento

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

344,000 € 400 €/m²

Komerčný stavebný pozemok 1186 m²

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 1,186 m²

Atte REALITY ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok v blízkosti dopravného obchvatu mesta T

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

Lukratívny stavebný pozemok

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 742 m²

Atte REALITY ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Trnave v časti Pekné pole. Ideálny

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

Na predaj: 4280m2 komerčný stavebný pozemok na obchvate

Reality Trnava

Komerčná zóna | 4,280 m²

Na predaj: 4280m2 komerčný stavebný pozemok na obchvate - priamo na kruhovom objazde smerom do

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

POSLEDNÉ VOĽNÉ: NOVÉ ZÁHRADY TRNAVA - ŠTRKY / S VODOU, ELEKTRINOU, ŽUMPOU

Reality Trnava

Záhrada | Ulica Chovateľská | 300 m²

Ponúkame na predaj pozemky v rámci nového projektu "ZÁHRADKY ŠTRKY", situovaného v obľúbenej a

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

130 €/m2 130 €/m2

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 606 m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++ Kamenár&Partners

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

243,000 € 401 €/m²

POZEMOK SO STAVBNÝM POVOLENÍM PRE VLASTNÚ HALU

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 2,219 m²

Na predaj Vám ponúkame pozemok s možnosťou výstavby Administratívno skladovej budovy vo vyhľadá

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

BONJOUR REAL: EN- EXCLUSIVE INDUSTRIAL LAND PLOT 6,721 m² BY THE TRNAVA BYPASS IN A PRIME COMMERCIAL ZONE – RETAIL, MANUFACTURING, AND LOGISTICS

Reality Trnava

Komerčná zóna | Trstínská cesta | 6,721.45 m²

BONJOUR REAL: EXCLUSIVE INDUSTRIAL LAND PLOT 6,721 m² BY THE TRNAVA BYPASS IN A PRIME COMMERCIA

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

178.85 €/m2 179 €/m2

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE – IDEÁLNY PRE OBCHOD, VÝROBU AJ LOGISTIKU.

Reality Trnava

Komerčná zóna | Trstínská cesta | 6,721.45 m²

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE –

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

178.85 €/m2 179 €/m2

Na predaj: investičný pozemok – komerčno-podnikateľská zóna, Zavarská

Reality Trnava

Komerčná zóna | 30,000 m²

Na predaj: investičný pozemok – komerčno-podnikateľská zóna, Zavarská Ponúkame na predaj atrak

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: Pozemok s budúcou výstavbou prístupovej komunikácie a IS v obci Pavlice

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,550 m²

Radi by ste uložili svoje peniaze do pozemku, z ktorého bude v budúcnosti pozemok určený pre vý

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trnava

80,000 € 52 €/m²

člen NARKS

Výnosné rodinné rančo pri Trnave na odstúpenie – miesto s atmosférou a veľkým potenciálom

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,000 m²

Ponúkame zabehnuté a výnosné rančo pri Trnave, ktoré je ideálnou voľbou pre každého, kto túži s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

110,000 € 110 €/m²

POZEMKY v najväčšej obchodnej zóne, 1.700m2 až 2.500m2

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 2,555 m²

*Investičná príležitosť * Posledné pozemky na predaj * TOP Development, a.s. ponúka na predaj

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

POZEMKY v najväčšej obchodnej zóne, od 3.300m2

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 3,300 m²

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

POZEMOK v najväčšej obchodnej zóne pri SCONTO Nábytok

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 10,978 m²

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie