HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 278 m2 Trnava, Kopánka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 278 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-72

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

179,000 € 644 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť do 600m2, platba v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 269 m2 Trnava, Zátvor, ul. Tatranská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 269 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

146,000 € 543 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 5834 m2 Trnava, zaujímavý investičný pozemok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Rekreačný pozemok | 5,834 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

306,285 € 53 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 250 m2 Trnava, Modranka

Reality Trnava

Záhrada | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-64

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

27,900 € 112 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 628 m2 Trnava, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

119,000 € 189 €/m²

Záhradka v Trnave

Reality Trnava

Záhrada | Trstínská cesta | 131 m²

Ponúkame na predaj záhradku v ohradenej záhradkárskej oblasti v katastrálnom území Trnava. Záhr

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

15,000 € 115 €/m²

Krásna oplotená záhrada na predaj – bylinky, ovocie, zelenina

Reality Trnava

Záhrada | 250 m²

Ponúkame na predaj krásnu, upravenú a oplotenú záhradu v Modranke pri Trnave, situovanú v pokoj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 € 112 €/m²

🏗️ KÚPA POZEMKU PRE BYTOVÝ DOM – TRNAVSKÝ KRAJ

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | . | 800 m²

🏗️ KÚPA POZEMKU PRE BYTOVÝ DOM – TRNAVSKÝ KRAJ Hľadám stavebný pozemok v Trnavskom kraji vhodný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

1 €/m2 1 €/m2

Krásna záhrada so zdravou úrodou čaká na nového majiteľa!

Reality Trnava

Záhrada | Ulica Sereďská | 250 m²

Ponúkam na predaj krásnu záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 250m² v nádhernej lokalite len

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 € 112 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* na predaj 3á záhradka s chatkou, Trnava, Kamenný mlyn

Reality Trnava

Záhrada | 305 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3á záhradku s murovanou chatkou v Trnave vedľa rybní

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109581 | Rozsiahly stavebný pozemok s investičným potenciálom

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | 29,650 m²

Rozsiahly stavebný pozemok s investičným potenciálom nachádzajúci sa na okraji Trnavy, v lokali

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Pozemky na predaj Trnava

2,490,600 € 84 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK v novovybudovanej lokalite mesta.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 654 m²

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej l

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

233,500 € 357 €/m²

KOŠOLNÁ / Priemyselné pozemky pri Trnave – ideálne pre živnostníkov a firmy, skvelá cena za m²

Reality Trnava

Priemyselná zóna | 40,958 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívne priemyselné stavebné pozemky v katastrálnom ú

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

70 € 0 €/m²

Bohdanovce nad Trnavou / Slnečný stavebný pozemok pri Trnave / 612 m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 612 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s rozlohou 612 m², ideálny p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Atraktívny pozemok s domom v srdci Starej Kopánky s potenciálom moderného bývania

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Tatranská | 278 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok so starším rodin

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

195,000 € 701 €/m²

Pozemok v novovznikajúcej zóne pri obchvate na sídlo firmy , obchod , služby v meste Trnava

Reality Trnava

Priemyselná zóna | 0 m²

Na predaj pozemok v novo-vznikajúcej zóne pri obchvate na sídlo firmy , obchod , služby o veľko

Publikované: 24.05.2021 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

150 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinných domov v Oravnom pri Trnave (2 670 m2, šírka 42 m, dĺžka 63 m)

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Oravné | 2,670 m²

Veľkosť pozemku 2 670 m2 umožňuje viaceré varianty výstavby a výbornú možnosť rozdelenia na via

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC NIŽNÁ 887 m² Výhodna cena!!!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 887 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok s výmerou 887 m², ktorý pred

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

59,999 € 68 €/m²

NA PREDAJ ZÁHRADKA v Modranke o výmere 249 m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranka | 249 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku v Trnave časť Modranka s výmerou 249 m2. Na pozemku je k dispo

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 03.03.2024
Pozemky na predaj Trnava

30,500 € 122 €/m²

GESTTO | REZERVOVANÉ | STAVEBÝ POZEMOK 642 M2 | PREDAJ | TULIPÁN | TRNAVA

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica 9. mája | 642 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v Trnave, o cel

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

180,000 € 280 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 733 m² | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Modranská | 733 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

140,000 € 191 €/m²

člen NARKS

Trnava Coburgova ul predaj pozemku o výmere 12 084 m2 vhodného na komerčnú výstavbu sídla spoločnosti

Reality Trnava

Komerčná zóna | Coburgova ulica | 12,084 m²

Trnava Coburgova ul. predaj pozemku o výmere 12 084 m2 , ktorý podľa Územného plánu mesta Trnav

Publikované: 02.10.2014 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

Ponúkame stavebný pozemok v priemyselnej zóne Trnava - Hrnčiarovce

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Hrnčiarovce | 20,842 m²

Ponúkame na predaj stavebný, komerčný pozemok o rozlohe 20.842 m2 v priemyselnej zóne ťažkého s

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 25.07.2025
Pozemky na predaj Trnava

2,084,200 € 100 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie