Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 2,461 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ornú pôdu, o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur.

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

Výnimočný pozemok s RD a nádherným výhľadom na Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Pitvory | 1,842 m²

Máte víziu svojho vysnívaného domova alebo hľadáte ideálnu investičnú príležitosť? Exkluzívne V

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

429,000 € 233 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny slnečný pozemok, 4163m2, Svätý Jur - časť Prostredné, s možnosťou výstavby

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 4,163 m²

Na predaj pekný slnečný pozemok v bezprostrednej blízskosti Svätého Jura - lokalita Prostredné

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

249,780 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Iný poľnohosp. pozemok | / | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok / ornú pôdu ktorú je možné využiť pre rastlinnú výrobu, na ktore

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

179,130 €

Na predaj záhrada s predbežným schválením k výstavbe v lokalite Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Záhrada | - | 513 m²

Beplan reality ponúka na predaj záhradu s podieľom na prístupvých cestách v lokalite Svätý Jur.

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

60,000 € 117 €/m²

Vinohrad s výbornou polohou - lokalita Hrnčiare - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Družstevná | 622 m²

Pozemok sa nachádza na južnom svahu vo Svätom Jure v lokalite Hrnčiare a je dostupný autom po v

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

7,800 € 13 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v úplnom súkromí s veľkým potenciálom na rekreáciu.

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Bratislavské Záhumenice | 1,322 m²

Pozemok sa nachádza vo vinohradníckom chotári Svätého Jura v blízkosti Svätojurského vinohradní

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

17,500 € 13 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš kúsok vinohradníckeho raja – exkluzívne vinice vo Svätom Jure 1465m2 plus pozemok 885m2 ktomu ako bonus

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Svätojánska | 2,350 m²

Tento exkluzívny balík viníc je pripravený pre vaše vinohradnícke sny, investíciu alebo hobby v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

25,000 € 11 €/m²

Hľadáme pre klienta pozemok vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo Svätom Jure, prípadne v jeho blízkom okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Svätý Jur

190,000 € 271 €/m²

4REAL.SK S.R.O. - PREDAJ POZEMKOV - ORNÁ PÔDA - SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 4,214 m²

4REAL.SK S.R.O. - PREDAJ POZEMKOV - ORNÁ PÔDA - SVÄTÝ JUR 4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

4 €/m2 4 €/m2

člen NARKS

Súkromný kus prírody pod Malými Karpatmi – 2 821 m², Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Záhrada | Mariánska cesta | 2,821 m²

Predstavte si miesto, kde počujete len vietor v stromoch a spev vtákov. Miesto, kam prídete po

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

79,900 € 28 €/m²

ATRAKTÍVNÝ SP VO SVATOM JURE 1088 m2

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Zuby | 1,088 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokal

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Info v RK

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 709 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ loka

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

349,990 € 494 €/m²

Lesný pozemok vo vinohradoch Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Žebráky - 7 árov

Reality Svätý Jur

Lesná pôda | Žebráky | 692 m²

Ponúkame na predaj lesný pozemoček medzi vinohradmi vo Svätom Jure v lokalite Motyčky/Žebráky.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

10,000 € 14 €/m²

Obrábaný vinohrad Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Jelenie - 18,6 árov, oplotené proti zveri

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Jelenie | 1,868 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Jelenie. Nachádza sa medzi Svätým Jurom a

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

13,200 € 7 €/m²

Vinohrad 15,5 ára lokalita Zuby, Svätý jur, šírka 17 m

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Zuby | 1,557 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure, lokalita Zuby pri zástavbe rodinných domov tesne na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

42,500 € 27 €/m²

Vinohrad Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Motyčky/Žebráky - 18 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Družstevná | 1,807 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Motyčky/Žebráky. Nachádza sa medzi Svätým

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

24,400 € 14 €/m²

Vinohrad Svätý Jur, smerom na Pezinok, lokalita Nové Hory - 8,8 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Nové Hory | 883 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Nové Hory. Nachádza sa medzi Svätým Jurom