Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²
Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad
350 €/m2 350 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 2,181 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame jedinečný pozemok s pôvodným rodinným domom vo vyhľadávanej vinoh
499,900 € 229 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²
Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je
Cena dohodou
Vinica, chmelnica | Pod Vinicami | 940 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Svätom Jure v osobnom vlastníctve. Prístupová cesta k poz
29,900 € 32 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Pod Vnicami | 1,580 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo Svätom Jure, o výmere 1580 m2. Pozemok sa skladá z 3 parciel - dr
35,000 € 22 €/m²
Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m
70,000 € 32 €/m²
Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²
Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí
18 €/m2 18 €/m2
Záhrada | Hájniky | 500 m²
Predaj pozemku v extraviláne Svätého Jura o rozlohe 500 m2. Pozemok sa nachádza v časti Stol
28,000 € 56 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,603 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln
764,454 € 294 €/m²
Priemyselná zóna | Na Pažiti | 24,300 m²
6,075,000 € 250 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,579 m²
757,406 € 294 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,597 m²
762,692 € 294 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 1,598 m²
469,304 € 294 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 3,029 m²
889,563 € 294 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 1,979 m²
581,197 € 294 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 3,520 m²
1,033,761 € 294 €/m²
Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,584 m²
758,874 € 294 €/m²
Záhrada | Prostredná | 140 m²
JFB reality ponúka na predaj exkluzívne pozemok-záhradu. Záhrada sa nachádza v spoločnom dvor
33,000 € 236 €/m²
Vinica, chmelnica | Prostredná | 1,470 m²
Ponúkame na predaj registrovaný obrábaný vinohrad. Lokalita: Svätý Jur, časť Nová Hora.Výme
22,000 € 15 €/m²
Vinica, chmelnica | Pri Kaplnke | 2,909 m²
Hľadáte pozemok na trávenie voľných chvíľ a zároveň potrebujete aby nebol ďaleko od Bratislavy?
85,000 € 29 €/m²
Orná pôda | 5,428 m²
Ponúkam Vám na predaj pozemky - lesné pozemky Svätý Jur. Plocha pozemku: 5428 m2 Cena: 61.4
61,499 € 11 €/m²
Rekreačný pozemok | 6,867 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s
1,681,042 € 245 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,801 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID
21 €/m2 21 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 8,343 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Svätý Jur s celkovou výmer
1,855,900 € 222 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.