Lukratívne stavebné pozemky s výhľadom v Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²

Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Jedinečný pozemok s domom pod lesom vo Svätom Jure – Neštich

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 2,181 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame jedinečný pozemok s pôvodným rodinným domom vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

499,900 € 229 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1025 m2 vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²

Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Pozemok, Svatý Jur, 940 m2, druh pozemku vinica, predaj

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Pod Vinicami | 940 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Svätom Jure v osobnom vlastníctve. Prístupová cesta k poz

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

29,900 € 32 €/m²

Pozemok na stavbu (vinohradnícka stavba) blízko Bratislavy, Svätý Jur, výmera 1580 m2

Reality Svätý Jur

Iný poľnohosp. pozemok | Pod Vnicami | 1,580 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo Svätom Jure, o výmere 1580 m2. Pozemok sa skladá z 3 parciel - dr

Publikované: 01.03.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

35,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj pozemok v lese s možnosťou výstavby nad Svätým Jurom

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

70,000 € 32 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok vo Svätom Jure - časť Kúpeľné , 2708m2, šírka 25m, pozemok vhodný na záhradníctvo

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²

Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

18 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

ZÁHRADA 500m2_ Predaj

Reality Svätý Jur

Záhrada | Hájniky | 500 m²

Predaj pozemku v extraviláne Svätého Jura o rozlohe 500 m2. Pozemok sa nachádza v časti Stol

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

28,000 € 56 €/m²

Pozemok č.3 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,603 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

764,454 € 294 €/m²

Pozemok - priemyselno-výrobný areál v centre strategického rozvoja – Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Priemyselná zóna | Na Pažiti | 24,300 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

6,075,000 € 250 €/m²

Pozemok č.2 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,597 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

762,692 € 294 €/m²

Pozemok č.4 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,579 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

757,406 € 294 €/m²

Pozemok na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 1,598 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

469,304 € 294 €/m²

Pozemok č.1 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 3,029 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

889,563 € 294 €/m²

Pozemok č.5 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 1,979 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

581,197 € 294 €/m²

Pozemok č.8 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 3,520 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

1,033,761 € 294 €/m²

Pozemok na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,584 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

758,874 € 294 €/m²

Záhrada v spoločnom dvore na ulici Prostredná vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Záhrada | Prostredná | 140 m²

JFB reality ponúka na predaj exkluzívne pozemok-záhradu. Záhrada sa nachádza v spoločnom dvor

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

33,000 € 236 €/m²

Vinohrad vo Svätom Jure na predaj

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Prostredná | 1,470 m²

Ponúkame na predaj registrovaný obrábaný vinohrad. ​Lokalita: Svätý Jur, časť Nová Hora.​Výme

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

22,000 € 15 €/m²

Oplotený pozemok pod lesom vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Pri Kaplnke | 2,909 m²

Hľadáte pozemok na trávenie voľných chvíľ a zároveň potrebujete aby nebol ďaleko od Bratislavy?

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

85,000 € 29 €/m²

Predaj LESNÝ POZEMOK - Sv. JUR (N132-14-OTKA)

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 5,428 m²

Ponúkam Vám na predaj pozemky - lesné pozemky Svätý Jur. Plocha pozemku: 5428 m2 Cena: 61.4

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

61,499 € 11 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 6867 m2 Svätý Jur - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 6,867 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

1,681,042 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok 3801 m2 Svätý Jur - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 3,801 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

21 €/m2 21 €/m2

Predaj pozemku určeny na vystavbu rodinnych domov Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 8,343 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Svätý Jur s celkovou výmer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

1,855,900 € 222 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (770)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie