Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1790 €/m²

/ Rezervované / Príjemná atmosféra a moderný dizajn v jednom

Reality Trnava

1 izbový byt | Jiráskova | 50 m²

/ Exkluzívne iba u nás / Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trnava

154,900 € 3098 €/m²

Moderný 3+1 izbový dom po kompletnej rekonštrukcii s priestranným pozemkom 1293 m2, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Pionierske námestie | 137 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 3+1 izbový rodi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

363,000 € 2650 €/m²

/ Aktuálne / Priestranný dvojgeneračný dom s garážou a čarom prírody, Chtelnica

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Kúria | 325 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

259,000 € 797 €/m²

/ Rezervované / Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a loggiou, Golianova

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²

/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,400 € 2474 €/m²

Priestranný rodinný dom s dvojgarážou v Špačinciach – štýlové bývanie s komfortom pre celú rodinu

Reality Špačince

Rodinný dom | Jozefa Strečanského | 180 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Špačince

438,000 € 2433 €/m²

Zariadený rodinný dom na priestrannom pozemku, Pekné Pole

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 75 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája výhody novostavby, nízkych nákladov a veľkého pozemku? Ten

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trnava

439,000 € 5853 €/m²

Čarovná chalupa v lone prírody, Váš únik do ticha v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj útulnú, trojizbovú rekreačnú chalupu, ktorá sa nachádza v idy

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častkov

128,900 € 1516 €/m²

Autorská moderná 4 izbová novostavba od Karola Kállaya s garážou a bazénom v Trnave, Modranka LUX

Reality Trnava

Rodinný dom | Hraničná | 273 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú modernú novostavbu so štyrmi priestrannými izbami, s bazénom a roz

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

775,000 € 2839 €/m²

Priemyselná hala s administratívnymi priestormi, skladom 850 m2, bývalý areál TAZ, Trnava

Reality Trnava

Výrobný objekt | Coburgova ulica | 850 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priemyselnú halu so skladovými a administratívnymi priestormi v b

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

416,000 € 489 €/m²

/ Rezervované / 1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Štýlová kontajnerová kaviareň na predaj v Trnave pri OC MAX

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Ferka Urbánka | 90 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj plne funkčný a udržiavaný modulárny objekt s výmero

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Trnava

85,000 € 944 €/m²

Krásny slnečný pozemok 1300 m2 v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Záhrada | Nezadaná | 1,300 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v idylickom prostredí obce Častkov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Častkov

25,900 € 20 €/m²

/ Rezervované / Moderný 2 izbový byt s loggiou, balkónom a parkovacím miestom, Zavar – Polianky

Reality Zavar

2 izbový byt | Poronda | 59.89 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame Vám na predaj slnečný a vkusne zariadený 2 izbový byt nachádz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zavar

156,000 € 2605 €/m²

Slnečný stavebný pozemok o výmere 633 m2 vo vyhľadávanej lokalite, Blatné

Reality Blatné

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 633 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / Ponúkame na predaj posledný stavebný pozemok vo vyhľadávanej a tichej

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Blatné

126,500 € 200 €/m²

Moderný 4 izbový rodinný dom, kde sa čistý dizajn stretáva s komfortom

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný rodinný dom / Bungalov / v obľúbenej ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Boleráz

349,000 € 2585 €/m²

Slnečný pozemok o výmere 588 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Jaslovce | 588 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný a veľmi zaujímavý investičný poze

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

83,000 € 141 €/m²

/ Rezervované / Nadčasová elegancia a harmonický dizajn v každom detaile

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 52 m²

Vstúpte do interiéru, v ktorom sa estetika čistých línií spája s pocitom domova. Tento byt pred

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

212,900 € 4094 €/m²

Exkluzívne bývanie s veľkorysou terasou vo vyhľadávanej štvrti Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 86.56 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2 izbový byt vo vyhľa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 2646 €/m²

REZERVOVANÉ PRIUS PREDAJ 3 IZ BYT S PRESKELNENOU LOGGIOU MARKOVA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 68 m²

REZERVOVANÉ Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 3 iz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3485 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianske Sady

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VEĽKÝ 6 izb. Rodinný dom s obrovským potenciálom, 1241 m2, Veselé

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Predstavte si miesto, kde má každé ráno svoj pokoj, priestor a ticho… a kde sa dom prispôsobí p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veselé

235,000 € 588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ÚTULNÝ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM NA BREHU VAJNORSKÝCH JAZIER

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, priestranný a slnečný d

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

298,000 € 2614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom s dvojgarážou a wellness zónou, Nové Zámky /5 km/

Reality Bánov

Rodinný dom | Bánov | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v tic

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánov

395,000 € 1129 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie