PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY | Veľký rodinný dom v obci Kostolné Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Kostolné Kračany | 340 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a plne zariadený rodinný dom

Publikované: 01.03.2025 Aktualizované: 20.06.2025
Domy na predaj Kostolné Kračany

357,000 € 1050 €/m²

PLUS REALITY I Rovinatý pozemok v mestskej časti Dunajská Streda Mliečany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok, ideálny na výstavbu rod

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | EXKLUZÍVNE | Podnikateľský objekt na predaj, Jablonica (okres Senica) na predaj!

Reality Jablonica

Prevádzkový areál | 1,116 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť – rozľa

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Jablonica

745,000 € 668 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou pri termálnom kúpalisku a rýchlym napojením na R7 na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 130.57 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený štvorizbový

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

285,000 € 2183 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 7252 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom v atraktívnej novovzniknutej lokalite obce Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 113.35 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v atraktívnej novovzn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2197 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok – Hrubý Šúr- 1 200 m²

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 200 m² vo výb

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 29.08.2025
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

247,700 € 206 €/m²

PLUS REALITY I Moderný 5 izbový rodinný dom v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Rovinka | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Rodinný dom s bazénom v meste Dunajská Streda, časť Malé Blahovo na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 3073 €/m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Jelka na predaj!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

150,000 € 545 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový rodinný dom v obci Slovenský Grob na predaj!

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | 105.48 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný štvor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1991 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Šamorín

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY I Moderné 3 izbové byty v ekologickej lokalite EKOOSADA , v obci Veľké Úľany na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,000 € 1568 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom vo "Floridskom štýle" v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 02.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

525,000 € 2500 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Krásny štvorizbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Green Resort – Hrubá Borša na predaj!

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a štýlový štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

317,000 € 3019 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Unikátny 5-izbový mezonet s terasou 49 m² v rezidencii City Gate – Bratislava Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,000 € 5161 €/m²

PLUS REALITY | Novostavby štvorizbových rodinných domov v Šamoríne, v časti Bučuháza na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový rezidenčný projekt v Šamoríne, ktorý

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Šamorín

370,000 € 2782 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Znížená cena | Obchodný priestor – Šaľa, mestská časť Veča na predaj!

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 50 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

89,000 € 1780 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Veľká Lúč na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,076 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 3

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Lúč na Ostrove

155,000 € 50 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie