Stavebný pozemok Ivanka pri Nitre - Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Na pílu | 1,035 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1035 m² s rozmermi 14x75m

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

POZEMOK NA STAVBU RD, 1608 M2, HANUŠOVCE N. TOPĽOU

Reality Hanušovce nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Dukelská | 1,608 m²

EXKLUZÍVNE len v ARCHEUSe! Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúci sa v žiada

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hanušovce nad Topľou

73,600 € 46 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, PODHORANY, 817 M2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 817 m²

🌞 ARCHEUS REAL. – Exkluzívne na predaj! Pekný slnečný pozemok (817 m²) v obci Podhorany, len 10

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

48,200 € 59 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 757 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradom zastúpení ponúka na predaj slnečný pozemok určený n

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

68,130 € 90 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI RÁKOŠ

Reality Rákoš

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná 1 | 1,143 m²

Stavebný pozemok s projektom v obci Rákoš Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1143 m

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rákoš

65,000 € 57 €/m²

Stavebný pozemok Váhovce - Galanta

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Váhovce | 613 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok s výmerou 613

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

83,000 € 135 €/m²

Predaj slnečný, rovinatý, stavebný pozemok, Slepčany

Reality Slepčany

Pozemok pre rodinné domy | Slepčany | 30 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v tichej, zastava

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slepčany

99,000 € 3300 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK - HAŽÍN NAD CIROCHOU

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Hažín nad Cirochou | 2,591 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok v tichom prostredí pod lesom vhodný na výs

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

33,000 € 13 €/m²

Stavebný pozemok Ardanovce - Topoľčany

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ardanovce | 2,580 m²

ARCHEUS reality Nitra ponúka na predaj: výnimočný stavebný pozemok v srdci prírody – obec Ar

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

48 €/m2 48 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, GERLACHOV, 10 KM OD BARDEJOVA

Reality Gerlachov

Pozemok pre rodinné domy | Gerlachov | 1,593 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu, v katastrálnom územ

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gerlachov

39,980 € 25 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, HERVARTOV, 8 KM OD BARDEJOVA

Reality Hervartov

Pozemok pre rodinné domy | Hervartov | 464 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu alebo chalupy, v obc

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hervartov

22,490 € 48 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK S BAZÉNOM, 3250 M2, MIHAĽOV, BARDEJOV

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | MIHAĽOV | 3,250 m²

Ponúkame vám na predaj veľký slnečný stavebný pozemok, v mestskej časti mesta Bardejov - MIHAĽ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

78,900 € 24 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 966 m²

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

106,260 € 110 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu Lozorno

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Zvončínska | 1,030 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný pozemok v novov

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

90 €/m2 90 €/m2

Pozemok so stavebným povolením a projektom v obci Radimov

Reality Radimov

Pozemok pre rodinné domy | Radimov | 1,026 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a proj

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

92,340 € 90 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 3671 m2 – OBEC SVINICA - DOHODA NA CENE

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 3,671 m²

Na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokolate v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmer

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

29 €/m2 29 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 824 m2 - OBEC BIDOVCE

Reality Bidovce

Pozemok pre rodinné domy | Bidovce | 800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce - EXKLUZÍVNE ! - rozloha pozemku 824 m2 - r

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

90,000 € 113 €/m²

Investičný pozemok v novej lokalite obce Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 564 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj investičný pozemok v obci Jablonové. Výmera

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

50,760 € 90 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pre až 3 domy, 25 €/m2

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,929 m²

🏡 VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM IBA 9 KM OD PREŠOVA! 🌳🍎✨ Pozemok je podľa územného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

25 €/m2 25 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok Pečovská Nová Ves - 970m2

Reality Pečovská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Pečovská Nová Ves | 970 m²

🌞 NA PREDAJ – Lukratívny stavebný pozemok 970 m² | Pečovská Nová Ves 🏡 Hľadáte ideálne miesto p

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pečovská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok, Trnava Jána Hajdóczyho

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Jána Hajdóczyho | 473 m²

🏡 NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK na Jána Hajdóczyho** v srdci Trnavy! 🏗️** Veľkorysý rovný pozem

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

320,000 € 677 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok pre rodinný dom- 467 m2 v Brestovanoch

Reality Brestovany

Pozemok pre rodinné domy | Vinohradská | 467 m²

+ Exkluzívne Vám ponúkame šikovný slnečný pozemok v obci Brestovany ☀️, v tichej uličke blízko c

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brestovany

99,777 € 214 €/m²

Stavebný pozemok Mojmírovce - Nitra

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Mojmírovce | 1,458 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

90 €/m2 90 €/m2

Slnečný stavebný pozemok, Myslina - len 6 km od Humenného

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | Myslina | 1,200 m²

ARCHEUS REALITY Humenné ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Myslina, len 6 km od H

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

57,000 € 48 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie