Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 900m2

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok s minimálnym dojazdom do Košíc na výstavbu dvojdo

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj

59,990 € 67 €/m²

Pozemok aj pre 6 RD s výhľadom na jazero, vhodné pre developera

Reality Vyšná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,295 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na PREDAJ pozemok o výmere 3246 m2 v obci Vyšná Kamenica, v nádhernom ticho

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Vyšná Kamenica

135,000 € 41 €/m²

PREŠOV-ĽUBOTICE,INVESTIČNÝ POZEMOK S PODIELOM V PRÍSTUPE,578m2

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | 578 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj tento zaujímavý investičný pozemok s krásnym výhľadom v l

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

Cena dohodou

Stavebný pozemok Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čiernovodská | 408 m²

Realitná kancelária Pronia s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chorvátsky Grob,

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 14.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

50,000 € 123 €/m²

Pozemok so stavbou rodinného domu so supisným číslom (zrúcanina)

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame vám krásny slnečný stavebný pozemok v intraviláne, v pokojnej lokalite obce Žihárec. P

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

29,900 € 19 €/m²

Slnečný stavebný pozemok s nádherným výhľadom-Vyšný Kubín

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | 898 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 898 m² v obľúbenej lokalite Vyšný Kubín, priamo

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

205,000 € 228 €/m²

Na predaj investičný stavebný pozemok pre 3 RD, Trenč.Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 2,254 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2254 m2. Mierne svahovitý pozemok s krásnym výhľa

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

123,970 € 55 €/m²

NA PREDAJ! Slnečný stavebný pozemok 1210 m2, Melčice-Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,210 m²

TK Reality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok o celkovej výmere 1 210 m2, situovaný v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

133,000 € 110 €/m²

Nové stavebné pozemky na Liptove, Liptovská Sielnica II

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 440 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti Zelené údolie, v obci L

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný stavebný pozemok pri golfe s panorámou Tatier – miesto, kde sa oplatí stavať

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Buková | 2,300 m²

Stavebný pozemok o výmere 2300 , pozemok výhľadu a investičnej príležitosti Nie každý pozemo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM, 1000 M2, OBEC SVINIA

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 1,000 m²

Exkluzívne v BENARD reality Vám ponúkame krásny slnečný pozemok nachádzajúci sa na Jarkovej uli

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

33,000 € 33 €/m²

Investičný pozemok v obci Horná Streda, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | 4,703 m²

TUreality ponúka na predaj investičný pozemok v obci Horná Streda, neďaleko kúpeľného mesta Pie

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

Cena dohodou

Lev Reality - Pozemok pre váš vysnívaný dom – Kalinčiakovo, Levice

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakovo | 2,000 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť krásny dom v tichej lokalite blízko mesta? Predám mierne

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Levice

65,000 € 33 €/m²

Stavebný pozemok Mlynica Pieskovisko s výhľadom na Vysoké Tatry1229 m2

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 1,229 m²

Miesto, kde vyrastie váš nový domov – stavebný pozemok v Mlynici, 1 229 m² Hľadáte ideálne mie

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

199,000 € 162 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok V lukratívnej IBV Tatranské smaragdy . investícia!

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 1,150 m²

EXKLUZÍVNE stavebný pozemok na predaj o výmere 1 150 m2 s panoramatickým výhľadom na Vysoké Ta

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok pri lese s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier so stavebným povolením a jedinečným projektom

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 1,052 m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRI LESE S VÝHĽADOM NA TATRY – 1047 M² Mlynica – Tatranské Smaragdy | Projekt

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

300,000 € 285 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny stavebný pozemok pri jazere s mólom – Penati Golf Resort (699 m²)

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 699 m²

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok o výmere 699 m² v uzavretom areáli Penati Golf Resort, kt

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

430,000 € 615 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku, Modrý Kameň, časť Majere.

Reality Modrý Kameň

Pozemok pre rodinné domy | Majere | 2,933 m²

Nová cena! Hľadáte pokojné a priestranné miesto pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu? Má

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Modrý Kameň

42,000 € 14 €/m²

Predaj - krásny pozemok na výstavbu RD v obci Jablonec, okr. Pezinok

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,594 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny a veľkorysý pozemok v o

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Jablonec

130,000 € 82 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V RUŽINDOLE JE NA PREDAJ

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,536 m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK PRE -rodinné domy, radová zástavba, malé predajne, menš

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Ružindol

79 €/m2 79 €/m2

Na predaj investičný pozemok 582m2, obec Lemešany, okres Prešov

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 582 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Lemešany, okres Prešov. Technické info

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 30.07.2025
Pozemky na predaj Lemešany

46,560 € 80 €/m²

Na predaj: Pozemok na samote u Rehušov pri Prietrži – 2 789 m² raja pokoja

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | 2,789 m²

Hľadáte únik od mestského ruchu? Miesto, kde vás ráno budí spev vtákov a večer sprevádza západ

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Prietrž

54,990 € 20 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 898 m2 nachádzajúci sa v súkromnom areál

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

995 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie