Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo
145,000 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 733 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok so všetkými inžinierskými sieťami v ob
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 967 m²
Výhradne ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok 967m2 (14 x 69m ) pri lese, s pitnou vodou
49,990 € 52 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,937 m²
Cena: 48 €/m² Lokalita: Makov (okres Čadca) Výmera: 1937 m² (možnosť rozdelenia na 2 pozemky po
48 €/m2 48 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Brezová | 934 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinnéhodomu v obci S
43,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 1,098 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Zohor s výmerou 1098 m2, ktoré sa nachádzajú v novej
334,890 € 305 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 710 m2 v obci Necpaly. Pozemok sa nachádza v novo
65,900 € 93 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
TOP CENA | Stavebný pozemok 1 200 m² v srdci prírody – Hriňová, Krivec Predaj | Pozemok pre rod
35,000 € 29 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,462 m²
Hľadáte unikátny stavebný pozemok s atmosférou histórie a nádherným výhľadom? Jacek reality s.r
99 €/m2 99 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Sverepec | 1,804 m²
Ak hľadáte ideálny pozemok v blízkosti mesta s výbornou dostupnosťou, na ktorom môžete hneď zač
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 40,000 m²
Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj veľký slnečný pozemok s krásnym výhľadom na okolit
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 690 m²
BÝVANIE POD LIPAMI Doprajte si bývanie s dostatočným súkromím obklopené prírodou. Jacek reali
97,900 € 142 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | SNP | 2,000 m²
Splňte si sen o bývaní v jednej z najkrajších a historicky najcennejších lokalít Slovenska! Pon
115,000 € 58 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Wilec hôrkou | 774 m²
BENARD reality ponúka na predaj pozemok priamo v meste Prešov, v časti pod Wilec Hôrkou. Pozem
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,518 m²
Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj pozemky v obci Dunajov. Plocha: pozemkov je dokopy
109,000 € 43 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bitarová | 1,448 m²
ŽilinaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinných
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hlboké | 2,873 m²
33 €/m2 33 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | . | 600 m²
Center Reality. sk - Vám ponúka v zastúpení majiteľov na predaj pozemok ( záhrada ) v obci Veľk
39,990 € 67 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,132 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1132 m² v príjemnej a pokojnej lokalite menšej ob
54,336 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 3,379 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých
910,000 € 269 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,076 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame dva stavebné pozemoky (na zá
95,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²
198,000 € 280 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na stráni | 2,957 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality vám ponúkame na predaj stavebný pozemo
755,000 € 255 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Žilinská cesta | 1,326 m²
Nabízíme prodej stavebního pozemku na Slovensku v obci Lietavská Lúčka, okres Žilina. Jedná se
159,120 € 120 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.