Na prenájom obchodné priestory s výmerou 207,14 m², Trenčín - Za mostami

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 207.14 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 207,14 m² nachádzajúce sa na prízemí

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11.98 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom, Trenčín – Sihoť I

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v trojpodlažnej budove na Sihoti

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové, výrobné a obchodné priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na prenájom skladové, výrobné a obchodné priestory s rozlohou 200 až 500 m² v Trenčíne

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívny priestor a zasadačky na prenájom – Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Exkluzívne administratívne priestory na prenájom, vhodné aj na služby, 65 m2, Trenčín – Centrum

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Hviezdová | 65 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory na prenajom - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 38 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom - Bytča

Reality Bytča

Priestor pre sklad | SNP | 75 m²

Ponúkame na prenájom moderné skladové priestory s výmerou od 75 do 1700 m2. Nová zateplená skla

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3 izbový byt s garážou na prenájom v Trenčíne - Sihoť I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, priestranný 3 izbový byt s garážou na Sihoti 1 v Trenčín

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Vykurované skladové priestory na prenájom 447 m2, Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Skladový objekt | Zlatovská | 447 m²

Ponúkame na prenájom vykurované skladové priestory s celkovou výmerou 447 m2 v Trenčíne, Za mos

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok v Budatíne, Žilina

Reality Žilina

Orná pôda | 11,814 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok / ornú pôdu / v mestskej časti Budatín, Žilina. Pozemok je rovi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

20 €/m2 20 €/m2

2 izbový byt, komplet zariadený, Vlčince III, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Tatranská | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a prerobený byt na sídlisku Vlčince v Žiline, ul.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Orná pôda | Nezadaná | 3,140 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj slnečný a veľký pozemok v obci Lietavská Svinná, Žilina. Na

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

36 €/m2 36 €/m2

Pozemok pre výstavbu bytového domu Hájik, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mikovíniho | 1,986 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu bytového domu v meste Žilina. Pozemok

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

Skladové priestory na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Bratislavská | 240 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na prenájom priestory v centre mesta Žilina, Staré mesto, ul. Bratisl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

1 izbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trnové, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 1,468 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Žiline, obec Trnové, ul. Cintorínska. Po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

150 €/m2 150 €/m2

4 izbový byt Solinky, Žilina

Reality Žilina

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový byt na Solinkách, Žilina. Môže byť aj pôvodný stav. Prízemie, nie. Ponúknite

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Novostavba, bungalov Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného 4+1 rodinného domu bungalov s gará

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

270,000 € 1262 €/m²

Príbeh Vášho bývania môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m².

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Simply exkluzívne: Útulný trojizbový byt v Martine, na sídlisku Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Martin

133,000 € 2111 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový príjemný byt v pôvodnom stave v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Benkova | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Martin

133,000 € 1900 €/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Trojizbový zrekonštruovaný byt na predaj v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²

Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2391 €/m²

Moderný rodinný dom na predaj v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1500 €/m²

Moderný a priestranný dvojizbový byt na prenájom v Martine, cena je vrátane energií

Reality Martin

2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²

Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23113)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie