Orná pôda | 85,000 m²
2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem
2.25 €/m2 2 €/m2
Rekreačný pozemok | Košecké Podhradie | 1,000 m²
189441 V krásnom prostredí obce Veľké Košecké Podhradie predáme pozemok široký 10 metrov vedený
18,900 € 19 €/m²
Rodinný dom | 139 m²
Ak hľadáte bývanie, kde je všetko už hotové – dom, pozemok, infraštruktúra aj susedstvo – a nec
272,000 € 1957 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je
166,740 € 3000 €/m²
Rekreačný pozemok | 401 m²
958420 - Ponúkame na predaj veľmi pekný a udržiavaný pozemok o výmere 401 m² v obci Drahovce, v
39,900 € 100 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného
182,000 € 3085 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 575 m²
Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš
180,000 € 313 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 760 m²
2756 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc
73,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²
190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
225 €/m2 225 €/m2
1 izbový byt | Lipová | 32 m²
2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa
82,500 € 2578 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT
93,000 € 1632 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 72 m²
Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
275,000 € 3819 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 57 m²
Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
255,000 € 4474 €/m²
Komerčná zóna | 8,853 m²
Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 762 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche
75,000 € 98 €/m²
1 izbový byt | Hrachová | 45 m²
Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
189,900 € 4220 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
2,100,000 € 19091 €/m²
Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²
Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
299,000 € 1769 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Petržalka | 1,600 m²
Číslo ponuky : 1118, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
184,000 € 115 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 96 m²
Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi
112,000 € 1167 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 622 m²
VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs
79,999 € 129 €/m²
1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu
97,900 € 2448 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Halalovka | 165 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký
370,000 € 2242 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.