PRIESTORY od 150 m2 na prenájom v reprezentatívnej budove v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

NEST realitná kancelária ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE rôznych výmer, príp

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Investičná príležitosť - pozemok 1230 m2 so starším RD priamo pri hlavnom ťahu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Lučenecká cesta | 1,230 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok so starším 3

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON garážové aj vonkajšie parkovacie miesto

Reality Zvolen

Garáž | Strážska cesta | 13 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta v REZIDENCII HRON: - garážové miesto v II.etape - voľné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Zvolen

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA komplet zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode na pozemku 1000 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA administratívny priestor + parkovanie v CENTRE mesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 29. Augusta | 33 m²

REZERVOVANÉ NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu administ

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

553 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA: Priestranný 3izbový byt s lodžiou, ul. Kimovská

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kimovská | 84 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÁ príležitosť v CENTRE 2 budovy s potenciálom pre polyfunkciu a bývanie

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 350 m²

NEST realitná kancelária pripravuje do ponuky na predaj unikátny súbor dvoch budov na pešej zón

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Jedinečný 3 izbový mezonet 116 m2 priamo na Trotuári v historickom centre mesta

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 116 m²

NEST realitná kancelária vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj originálny 3 izbo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

255,000 € 2198 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Lukratívne kancelárske priestory s recepciou CENTRUM MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 100 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu kancelár

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Rúbanisku III– Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovou výmerou 61,2 m², nachádzajúci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,500 € 1348 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Luxusný, zariadený a veľký 3 izb. byt s loggiou, Saratovská ul., Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Saratovská ul. | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj tento luxusný, veľký, kompletne zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

179,000 € 2355 €/m²

Veľký, slnečný a zariadený 3 izbový byt, ul. M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

124,000 € 1570 €/m²

Slnečný široký stavebný pozemok 696 m2 v strede obce Mýtne Ludany

Reality Mýtne Ludany

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý, čistý a široký stavebný pozemok v strede obce Mýtne Ludany

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Mýtne Ludany

23,000 € 33 €/m²

Starší rodinný dom obec Čajkov s veľkým slnečným pozemkom 2784 m2

Reality Čajkov

Rodinný dom | Nezadaná | 2,784 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v tichej časti obce Čajkov. Dom je postavený na oplot

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.01.2026
Domy na predaj Čajkov

89,900 € 32 €/m²

Rekreačný pozemok Levice, smer Mýtne Ludany, časť Šiklóš

Reality Levice

Rekreačný pozemok | Staré Levice | 1,010 m²

Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý rekreačný pozemok v tichej časti Levíc v lone prírody pod Š

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Levice

19,990 € 20 €/m²

Polyfunkčná budova v centre mesta Želiezovce

Reality Želiezovce

Polyfunkčný objekt | Mierová | 1,711 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v priamom centre mesta Želiezovce na pozemku o

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Želiezovce

530,000 € 310 €/m²

Slnečný, rovinatý a široký stavebný pozemok Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | 933 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný, rovinatý a široký stavebný pozemok v intraviláne obce Kalná nad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Kalná nad Hronom

63,000 € 68 €/m²

Slnečný,široký pozemok so záhradným domčekom, Levice-Svätý Ján smer Kalinčiakovo

Reality Levice

Záhradná chatka | Ul. Svätý Ján | 2,102 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, veľký, rovinatý a široký pozemok so záhradným domčekom v extrav

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 20.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,000 € 30 €/m²

Veľký slnečný 3 izbový byt, ul. K. Marxa, centrum Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. K. Marxa | 79 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Slnečný 3 izbový byt, centrum, ul. P. Jilemnického, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | P. Jilemníckeho | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt bez balkónu o rozlohe 66 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1485 €/m²

Slnečný pozemok so záhradnou chatkou Levice, prímestská časť Čankov

Reality Levice

Záhradná chatka | Nezadaná | 784 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny slnečný pozemok so záhradnou drevenou chatkou s rozlohou pozemku v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

31,000 € 40 €/m²

Slnečný, široký stavebný pozemok pre rodinný dom, obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | 629 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný a široký stavebný pozemok v intraviláne obce Lok, v tichej časti

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Lok

43,000 € 68 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie