3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval
236,900 € 4146 €/m²
3 izbový byt | Hraničná | 73.5 m²
Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 3i byt s balkónom a možnosťou prenájmu až dvoch
1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dunajská | 90 m²
Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic
450,000 € 5000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Schiffelova | 250 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Holíči. Nachádza sa v tichej časti mesta, na priestra
194,000 € 776 €/m²
4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty
299,900 € 2999 €/m²
Garáž | Agátová | 23 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na Agátovej ulici v Dúbravke. Výmera: 6m dĺžka 3,9m šírrka svetlá
49,800 € 2165 €/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Obchodnej v Starom Meste, Bratislava I. Priestor sa
15.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach
220,000 € 4151 €/m²
Záhrada | Žabí majer | 318 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradu v Ba-Rača Žabí Majer. Rozloha je 318m2, na záhrade sa nachádza
22,000 € 69 €/m²
4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²
Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v projekte Rínok Rača na ulici Fra
1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²
Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D
79,500 € 418 €/m²
3 izbový byt | Fialová | 88 m²
Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh
379,000 € 4307 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.
724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Kolmá | 313 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory so zázemím – Kolmá ulica, Petržalka, výborná dostupnosť
2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 119.79 m²
Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | 668 m²
Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²
319,000 € 858 €/m²
Záhrada | 357 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu v ZO-Močiar s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Záhrada nie
23,000 € 64 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
V pokojnej zátoke Stivašnica, neďaleko Rogoznice, sa nachádza apartmán na prvom poschodí mod
298,000 € 4105 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Projekt Gripole predstavuje nový rezidenčný projekt v Rovinji, v rámci ktorého budú p
452,500 € 4137 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Krásny dvojdom sa nachádza v malom mestečku blízko Poreču, 8 km od mora a 12 km od centra Po
489,000 € 3493 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI
12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Garáž | Teplická | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž o výmere 18 m², situovanú na Teplickej ulici v mestskej
33,000 € 1833 €/m²
Administratívny objekt | Hydinárska | 250 m²
Ponúkame na prenájom novostavbu objektu/rodinného domu na Hydinárskej ulici v Podunajských Bisk
2,590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.