Štýlové bývanie so súkromnou záhradkou a parkovaním * 2-izb. byt Nová Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 49 m²

Hľadáte útočisko, kde si po práci vychutnáte kávu na vlastnej terase, no pritom chcete mať tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

KÚSOK RAJA NA KYSUCIACH: Dve autentické chalupy na Zákopčí

Reality Zákopčie

Chata, drevenica, zrub | 170 m²

V malebnej osade v obci Zákopčie na Kysuciach ponúkame na predaj dve tradičné vidiecke chalupy

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zákopčie

69,899 € 411 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

REPREZENTATÍVNA VILA PRE SÍDLO SPOLOČNOSTI / AMBASÁDU / PRIVATE OFFICE | 880 m²

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na medzi | 880 m²

Niektoré adresy jednoducho reprezentujú. Na prestížnej adrese Na Medzi, Bratislava – Rača, pon

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,150,000 € 1307 €/m²

Novinka
Novinka

DOM S BAZÉNOM, AKÝ SA HĽADÁ ŤAŽKO

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pod vysielačom | 128 m²

4 IZBY | NOVOSTAVBA | BAZÉN | VÝHĽADY | SÚKROMIE | KOMPLETNE ZARIADENÝ | 3 MINÚTY OD CENTRA Ni

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

750,000 € 5859 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Exkluzívny 5-izb. bungalov s bazénom, krbom a nadštandardným vybavením

Reality Špačince

Rodinný dom | Krajná | 120 m²

F042-12-ALGR3 Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v obľúbenej novovybudovanej štvrti ŠTVO

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Špačince

425,000 € 3542 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný klimatizovaný 4 izbový byt, 1 alebo 2 garážové státia, pivnica, novostavba PANORAMA CITY, Bratislava I, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 106 m²

V exluzívnom zastúpení Vám ponúkame na prenájom luxusný 4 izbový byt v novostavbe PANORAMA CITY

Publikované: 11.12.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne klimatizovaný 8 izbový dom s krbom a dvojgarážou, Braislava III, KOLIBA, Ôsma

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ôsma | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 8 izbový rodinný dom/rodinnú vilu s dvojgarážou, komplet podpiv

Publikované: 08.11.2014 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,999 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom s dvojgarážou, pozemok 573m2, komplet podpivničený, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 210 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

329,000 € 1567 €/m²

Klimatizovaný 3 izbový byt, 2X veľké garážové miesta, pivnica, EUROVEA II, Staré Mesto, Pribinova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový byt 3 izbový byt v lokalite Bratislava-Staré Mesto, Pribino

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou, 2 garážové miesta na -1.p.p, BA III, Nové mesto, novostavba Tri Veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt s

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,000 € 4661 €/m²

EUROVEA TOWER, klimatizovaný 2 izbový byt na 36.poschodí, s recepciou 24/7, parkovaním aj pivnicou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50 m²

Exkluzívna ponuka pre Vás na prenájom 2 izbový byt v prvom slovenskom mrakodrape EUROVEA TOWER

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

154,500 € 2060 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusná novostavba modernej vily s bazénom a výhľadom na more – Žaborić, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu modernej vily v atraktívnej prímors

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

818,850 € 4549 €/m²

Novinka
Novinka

Moderná novostavba vily s bazénom a výhľadom na more – Žaborić, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj elegantnú novostavbu modernej vily v atraktívnej lokalite

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

818,850 € 4549 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na predaj

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 1,990 m²

XEMAR (vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj komerčný pozemok , nachá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

135,000 € 68 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj Chata - Margecany, Rolova Huta

Reality Margecany

Chalupa, rekreačný domček | Rolova Huta - Kozinec | 63 m²

Realitná kancelária FinReal Solutions ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu pri vodnej nádrži

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Margecany

129,000 € 2048 €/m²

Novinka
Novinka

Pôvodne 4 izbový byt, prerobený na dva 2- izb byty na ulici WOLKROVA

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3953 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Novinka
Novinka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

2 x parkovanie, Podhradová, Ďumbierska ul. Jedno auto v garážii , druhé pred garážou.

Reality Košice-Sever

Garáž | Ďumbierska | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom garáž v lokalite Košice – Podhradová, na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie