Pozemok pre rodinné domy | 714 m²
Realinvest vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 7 árov (714 m²) v tichej súkromnej ul
126,000 € 176 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 3,000 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane
129 €/m2 129 €/m2
Komerčná zóna | Nezadaná | 20,000 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Dvorská Cesta | 0 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výbornou strategickou polohou v okresnom meste Nové Zámk
Cena dohodou
Komerčná zóna | Dvorská cesta | 23,943 m²
Na predaj / prenájom pozemok – Dvorská cesta, Nové Zámky Predaj: 66 € / m² bez DPH Prenájom:
0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Priemyselná zóna | Tvrdošovská cesta | 13,854 m²
PRENÁJOM – pozemky v Nových Zámkoch Lokalita: Nové Zámky Tvrdošovská cesta – 2 parcely na priem
0.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Nové Zámky, situovaný v tichej a v
180,000 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 737 m²
Ponúkame Vám limitovanú ponuku 18 exkluzívnych pozemkov nachádzajúcich sa v najlukratívnejšej č
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | Podzámska | 1,597 m²
Exkluzívna investičná príležitosť v centre mesta Nové Zámky na Podzámskej ulici. Rozloha pozemk
429,000 € 269 €/m²
Záhrada | Nové Zámky | 400 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok, záhradu v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 509 m2 a
8,000 € 20 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,750 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s menšou prístavbou v Nových Zámkoch. Na po
160 €/m2 160 €/m2
Záhrada | Nové Zámky | 568 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečnú záhradu v Nových Zámkoch na pozemku o rozlohe 568 m2. Záhrada
32,000 € 56 €/m²
Záhrada | Nové Zámky | 509 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok, záhradu v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 508 m2 a nachádza
8,000 € 16 €/m²
Záhrada | Nové Zámky | 400 m²
8,000 € 20 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 592 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 592 m 2 a nachádz
165 €/m2 165 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | ulica | 665 m²
Predávame stavebné pozemky na Slovenskej ulici v N. Zámkoch. Všetky IS v dosahu, rozloha pozemk
163 €/m2 163 €/m2
Priemyselná zóna | Komárňanská cesta | 12,027 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne na
85 €/m2 85 €/m2
Priemyselná zóna | Komárňanská cesta | 12,027 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom stavebné pozemky v priemyselnej zóne n
2.5 €/m2/rok 3 €/m2/rok
Pozemok pre rodinné domy | . | 462 m²
IBA U NÁS: A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok: 🌿 Rekreačný pozemok s atmos
109 €/m2 109 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 592 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a
105,000 € 177 €/m²
Rekreačný pozemok | 294 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na rekreačné účely, záhradkárčenie, ako aj na osadenie mobiln
22,900 € 78 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 580 m²
PONUKA: Predám stavebný pozemok v tichej lokalite v Nových Zámkoch. Prípojka na elektrinu sa na
82,000 € 141 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,178 m²
PONUKA: Predám stavebný pozemok vo vyhľadávanej a tichej lokalite v Nových Zámkoch. Pozemok je
155,000 € 132 €/m²
Komerčná zóna | Kollárova | 4,058 m²
Ponúkame na predaj INVESTIČNÝ pozemok hneď vedľa Termálneho kúpaliska ŠTRAND v Nových Zámkoch.
290,200 € 72 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.