NA PREDAJ | Stavebný pozemok 664 m² v tichej vilovej štvrti

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

Túžite po bývaní v meste, no preferujete pokoj a súkromie? Príďte na obhliadku stavebného pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

117,900 € 178 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ NOVÉ ZÁMKY NA PODNIKANIE

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Dvorská cesta | 3,366 m²

Mgr. David Molnár RSc. z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v meste Nové Zámky o

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

279,000 € 83 €/m²

Na predaj pozemky v priemyselnom areály v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areály

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 4,700 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2 99 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areály Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

129 €/m2 129 €/m2

NOVINKA Predám stavebný pozemok 600 m2 v novej štvrti Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v novej vybudovanej vštvrti.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

106,200 € 177 €/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nové Zámky | 714 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 7 árový pozemok v Nových Zámkoch! Plocha: pozemku 714m2. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Nové Zámky ID 105423

Reality Nové Zámky

Záhrada | Výpalisko | 568 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

30,672 € 54 €/m²

Pozemok na predaj pri novej nemocnici, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | 500 m²

Na predaj stavebný pozemok v zastavanej oblasti s rozlohou 500 m2 pri novej nemocnici v Nových

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

205 € 0 €/m²

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok v Nových Zámkoch na ulici Šurianska,

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný pozemok, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Výpalisko | 16,465 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Predaj 20 á slnečného pozemku s RD v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Komjatická | 2,076 m²

Developeri, túžite otvoriť novú ulicu a vystavať zopár rodinných domov? Táto ponuka je práve pr

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

325,000 € 157 €/m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK ŠIRŠIE CENTRUM NZ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska cesta | 2,160 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v širšom centre Nových Zámkov vo výmere 2160

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

185 €/m2 185 €/m2

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady 994 m2, všetky siete, neďaleko novej cyklotrasy

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 994 m²

*** TICHÁ ULICA PLNÁ ZELENE, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND stavebný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

55,000 € 55 €/m²

LEGEND - Investičný stavebný pozemok Nesvady 1540 m2, pri termálnom kúpalisku

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,540 m²

*** MOŽNOSŤ VÝSTAVBY REKREAČNÉHO OBJEKTU S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU, STAVEBNÉ POVOLENIE *** E

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

188,000 € 122 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady cca 1500 m2, všetky siete, súkromná ulička

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 1,500 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

49,500 € 33 €/m²

Predaj poľnohospodárskej usadlosti

Reality Nové Zámky

Orná pôda | Kolta | 446,704 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodársku usadlosť v extraviláne obce Kolta, vzdialenej od Nových Zá

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

1,786,816 € 4 €/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, na Slovenskej ulici. PO

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 24.04.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

106,000 € 160 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu výrobnej haly s vydaným stavebným povolením

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | 3,064 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 3064 m2 s vydaným stavebným povolením na výrob

Publikované: 04.09.2023 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

330,000 € 108 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v lokalite Západ slnka za Tescom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Západ slnka | 970 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lokalite za tescom na ulici Západ slnka. Pozemok má t

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 186 €/m²

Stavebná parcela a 4 murované garáže v centre mesta

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | M.R.Štefánika | 370 m²

Stavebný pozemok v úplnom centre mesta, pri Zámčane. Výmera 3,7 ár. Na pozemku sa nachádzajú 4

Publikované: 23.11.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

130,000 € 351 €/m²

Na predaj stavebná parcela v priemyselnej zóne na Viničnej ulici Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | Viničná | 1,354 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu v priemyselnej zóne mesta na Viničnej ulici s možnosťou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

166,000 € 123 €/m²

Na predaj jazero v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rybník, jazero | 6,700 m²

Ponúkame Vám na predaj jazero o celkovej výmere 67 ár v chatovej lokalite v Nových Zámkoch. Prí

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

59,000 € 9 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (768)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Upresniť hľadanie